Artkom rekuperacja, fotowoltaika, kominki, wanny spa

Wykorzystanie energii słonecznej

Wentylacja
ul. Trakt Świętego Wojciecha 3/11, 80-044 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Artkom rekuperacja, fotowoltaika, kominki, wanny spa

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Estera Chrzanowska i jestem właścicielką firmy Artkom. Moja działalność istnieje od 1991 roku i zlokalizowana jest w Gdańsku na terenie województwa pomorskiego. Zatrudniam kadrę wykwalifikowanych osób, wraz z którymi służymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.
Produkty i usługi
Naszym celem jest satysfakcja Klienta. Opierając się o wieloletnie doświadczenie branżowe oraz bogatą wiedzę zawodową oferujemy wykonanie licznych prac w zakresie fotowoltaiki i rekuperacji.

Przez wiele lat istnienia w branży ugruntowaliśmy sobie stabilną pozycję na lokalnym rynku. Cieszymy się zaufaniem licznego grona Klientów. Jest to dla nas najcenniejsze potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług.

Montujemy:
- piece,
- kolektory słoneczne,
- zasobniki i podgrzewacze CWU,
- grzejniki,
- nagrzewnice wodne,
- pompy obiegowe i cyrkulacyjne.

Dodatkowo zajmujemy się piecami wolnostojącymi, piecami kumulującymi ciepło, piecami kuchennymi, a także piecami pelletowymi. Oferujemy także szeroki wybór przewodów kominowych zarówno okrągłych, owalnych, jak i kwadratowych w różnych wymiarach.

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały wykonane z materiałów spełniających wszelkie wymagane normy. Zaopatrujemy się w najwyższej jakości produkty pochodzące od renomowanych dostawców.

Zapraszamy do skorzystania z usług Artkom z Gdańska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, łódzkie, dolnośląskie, wielkopolskie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jarek
Rekuperacja spisuje się wyśmienicie. Jestem bardzo zadowolony z realizacji.
C
Celina
Polecam, super firma, dobra cena, oraz fachowy montaż.