Rafko Rafał Chrzanowski

Drukarki i kserokopiarki – Wynajem, serwis, sprzedaż.

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Wąwóz 7A, 80-146 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rafko Rafał Chrzanowski

Informacje

Opis działalności
Firma Rafko mieści się w Gdańsku. Zajmujemy się wynajmem urządzeń kopiujących oraz drukujących. Drukarki i kserokopiarki – Wynajem, serwis, sprzedaż.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim dzierżawa profesjonalnych drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Proponujemy wynajem na niezwykle korzystnych warunkach oraz serwis gwarancyjny.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dziewięciu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych urządzeń oraz świadczonych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- wynajem kserokopiarek
- dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych
- wynajem drukarek
- sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych.

Wynajmowane przez nas urządzenia do głównie produkty używane pochodzące od producentów takich jak Konica Minolta oraz RICOH. Dzierżawa jest niezwykle korzystną formą wynajmu, która pozwala na bezproblemowe korzystne ze specjalistycznych urządzeń bez wydawania masy pieniędzy i zadłużania się.

Prowadzimy również serwis drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Wynajmując sprzęt od nas, można mieć gwarancje, że nawet jeśli coś pójdzie źle to i tak będziemy w stanie pomóc i przywrócić funkcjonalność wszystkich urządzeń.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży oraz obszerną wiedzę na temat urządzeń biurowych są zawsze w stanie trafnie doradzić, oraz wyeliminować każdą usterkę.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń