Komis Biżuteryjny Kamila Jarczewska Skup-Sprzedaż

Skup i sprzedaż biżuterii

Biżuteria złota i srebrna
ul. Węglarska 1/4, 80-834 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Komis Biżuteryjny Kamila Jarczewska Skup-Sprzedaż

Informacje

Opis działalności
Komis Biżuteryjny, którego właścicielką jest Kamila Jarczewska, powstał w 2011 roku, na terenie Gdańska. Firma zajmuje się skupem i sprzedażą srebra i złota.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest biżuteria. Firma specjalizuje się w skupie i sprzedaży złota i srebra. Zakres usług obejmuje przede wszystkim wycenę biżuterii, ze szczególnym uwzględnieniem diamentów. W ofercie znajduje się szeroki wybór bransoletek, pierścionków i naszyjników, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych, wzorach i rozmiarach. Tego rodzaju produkty idealnie nadają się na prezent, czy jako dodatek do codziennych stylizacji. Wyroby są bardzo dobrej jakości, wyglądają jak nowe, prosto ze sklepowych półek.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom komis gwarantuje profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiednich produktów, w zależności od oczekiwań interesanta. Dodatkowym atutem są bardzo przystępne ceny, jedne z lepszych na rynku.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Komisu Biżuteryjnego Kamili Jarczewskiej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń