Euro Podłoga System Romana Szabelska

Mycie, odkurzanie, ścieranie kurzy i impregnacja posadzek

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Wawelska 20A/12, 80-034 Gdańsk pomorskie
(1 review) napisz opinię
Euro Podłoga System Romana Szabelska
ul. Wawelska 20A/12, 80-034 Gdańsk pomorskie
Telefon
Euro Podłoga System Romana Szabelska

Informacje

Opis działalności firmy Euro Podłoga System Romana Szabelska w Gdańsk
Siedziba firmy Euro Podłoga System znajduje się w Gdańsku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Romana Szabelska, rozpoczęło działalność w 1991 roku. Zajmuje się usługami sprzątającymi, które wykonuje na zlecenie instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w ramach stałych kontraktów i jednorazowych umów.
Produkty i usługi
Sprzątanie wykonywane przez Euro Podłoga System jest szybkie, dokładne i nie kosztuje dużo. Firma jest w stanie sprawnie przywrócić czystość w pomieszczeniach mieszkalnych, socjalno-bytowych, toaletach, a także na klatkach schodowych i we wnętrzach przemysłowych i usługowych. Zajmuje się sprzątaniem domów, mieszkań, biur, magazynów, hal produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych i wielu innych obiektów. Oferta sprzątająca obejmuje:
-mycie okien,
-ścieranie kurzu,
-czyszczenie toalet,
-odkurzanie,
-zamiatanie podłóg,
-pranie wykładzin,
-czyszczenie verticali,
-mycie posadzek,
-impregnowanie posadzek.

Myte i szlifowane są posadzki granitowe, a czyszczone i impregnowane powłokami polimerowymi podłogi z okładziną na przykład z granitogresu. Czyszczenie i impregnacja obejmuje również posadzki przemysłowe, w tym betonowe, żywiczne, kompozytowe i z płyt ceramicznych.

Poza wymienionymi usługami Euro Podłoga System sprząta po pracach budowlanych i remontowych na zlecenie firm realizujących te inwestycje i na zlecenie deweloperów. Ponadto czyści wnętrza po imprezach i uroczystościach, na przykład rodzinnych albo firmowych. Służy również koszeniem trawy.

Dodatkowe informacje o ofercie usług sprzątających wykonywanych przez Euro Podłoga System znajdują się na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością firmy można zadawać za pośrednictwem poczty e-mailowej albo telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Euro Podłoga System Romana Szabelska z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
G
P
Gorąco polecam
Gorąco Polecam.

Słowa kluczowe