Euro Podłoga System Romana Szabelska

Kompleksowe usługi sprzątające

Sprzątanie terenu
ul. Wawelska 20A/12, 80-034 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Euro Podłoga System Romana Szabelska
ul. Wawelska 20A/12, 80-034 Gdańsk pomorskie
NIP
5831762927
Telefon
Euro Podłoga System Romana Szabelska

Informacje

Opis działalności firmy Euro Podłoga System Romana Szabelska w Gdańsk
Euro Podłoga System to firma z Gdańska, założona w 1991 roku. Należy do Romany Szabelskiej i zajmuje się usługami sprzątającymi. Wykonuje jednorazowe zlecenia i podpisuje kontrakty dotyczące dłuższej współpracy. Działa na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób fizycznych.
Produkty i usługi
Niemal 30 lat doświadczenia, specjalistyczny sprzęt i najlepsze środki czystości przekładają się na wysoką jakość usług sprzątających wykonywanych przez Euro Podłoga System. Firma sprząta domy, mieszkania, biura, magazyny, hale produkcyjne i inne obiekty, które wymagają interwencji. Usługi, które pracownicy firmy w nich wykonują to m.in.:
-mycie okien,
-odkurzanie,
-mycie podłóg,
-czyszczenie pionowych żaluzji,
-polerowanie podłóg,
-konserwacja posadzek przemysłowych,
-czyszczenie wykładzin,
-ścieranie kurzy,
-opróżnianie śmietników,
-sprzątanie toalet.

Pracownicy Euro Podłoga System myjkami ciśnieniowymi usuwają też zabrudzenia z podłóg i ścian, sprzątają odpadki zalegające na podłogach pomieszczeń przemysłowych i przywracają czystość w pomieszczeniach socjalno-bytowe.

Dodatkowo firma sprząta po pracach budowlanych i remontowych oraz po imprezach i uroczystościach. W tym i innych przypadkach zlecenia wykonywane są szybko i dokładnie, a ich koszt jest konkurencyjny.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach sprzątających wykonywanych przez Euro Podłoga System. Więcej znajduje się na stronie internetowej, a pytania związane z ofertą można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Euro Podłoga System Romana Szabelska z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe