Zielone Grabelki Paulina Łukaszewska-Gawęda

Projektujemy, zakładamy i pielęgnujemy tereny zielone

Ogrodnictwo
ul. Wita Stwosza 11/5, 80-312 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
507 721 306
Adres korespondencyjny
ul. Wita Stwosza 11/5, 80-312 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Zielone Grabelki to firma z Gdańska prowadzona przez Paulinę Łukaszewską-Gawędę. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Starannie dobieramy każdy szczegół. Planujemy rozstawienie kwiatów, drzewek i innych roślin, które będą dostosowane do charakteru miejsca i wielkości powierzchni.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu wstępny szkic planowanej inwestycji wraz z rzutem z góry całego obiektu i projektem detalu. Dostarczamy także wykaz roślin i potrzebne zabiegi pielęgnacyjne.

Nasze usługi obejmują takie prace jak:

- aranżacja tarasów,
- aranżacja balkonów,
- inwentaryzacja urbanistyczna,
- inwentaryzacja dendrologiczna,
- rewaloryzacja terenów zielonych,
- zakładanie trawników.

Rewitalizacja terenów zielonych obejmuje analizę krajobrazową, dendrochronologiczną i funkcjonalno-przestrzenną. Poza tym bierzemy pod uwagę uwarunkowania przyrodnicze, historyczne i funkcjonalno-przestrzenne.

Pielęgnujemy Państwa ogrody. Zakładamy trawniki z rolki i siewu, nawozimy je, zajmujemy się koszeniem, pieleniem, opryskiwaniem roślin, usuwaniem korzeni, piaskowaniem i wertykulacją.

Możemy również wykonać ścieżkę ze żwiru, murek oporowy, położyć agrowłókninę i wyrównać teren. Montujemy oczka wodne, drewniane donice, pergole, trejaże i fontanny. W sklepie Zielonych Grabelek możecie Państwo zakupić nasze rękodzieło artystyczne.

Zapraszamy do współpracy z firmą Zielone Grabelki z Gdańska. Więcej informacji na stronie www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
klientka
Polecam tę firmę. Mają bardzo dobry zmysł przestrzenny i estetyczny. Projekt ogrodu został wykonany bardzo szybko, a jego realizacja odpowiadała moim życzeniom.