Dorota & Kazik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Wodnika 50, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Dorota & Kazik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest Hurtownie warzyw i owoców. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Pracownicy Dorota & Kazik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@dorotaikazik.pl lub telefon: 605 563...
Z przedstawicielem firmy Dorota & Kazik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 80-299 Gdańsk ul. Wodnika 50,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Dorota & Kazik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.