HONEST - wynajem kontenerów, wywóz i zabezpieczenie odpadów

Wynajem i transport kontenerów na odpady stałe

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Wschodnia 29, 80-066 Gdańsk pomorskie
(5 reviews) napisz opinię
HONEST - wynajem kontenerów, wywóz i zabezpieczenie odpadów
ul. Wschodnia 29, 80-066 Gdańsk pomorskie
NIP
5782697689
Telefon
HONEST - wynajem kontenerów, wywóz i zabezpieczenie odpadów

Informacje

Opis działalności firmy HONEST - wynajem kontenerów, wywóz i zabezpieczenie odpadów w Gdańsk
Honest to firma z Gdańska. Jej właścicielem jest Karol Kleniewski, a początki działalności sięgają 2005 roku. Specjalnością przedsiębiorstwa jest odbiór i transport odpadów stałych. Działalność prowadzi przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego.
Produkty i usługi
Pozbycie się odpadów stałych nie jest trudne, jeśli skorzysta się z usług firmy Honest. Przedsiębiorstwo oferuje podstawianie kontenerów i ich odbiór po określonym czasie albo po zapełnieniu. Kontenery wykonane z wytrzymałych materiałów podstawiane są specjalnymi ciężarówkami. Pojemniki mają różną pojemność. Dostępne są małe kontenery mające 3,5, 5, 7 i 9 metrów sześciennych oraz duże mieszczące 15, 20, 30 i 40 metrów sześciennych. Doskonale nadają się do gruzu, starych mebli, różnych odpadów pozostałych po remontach i budowach, a także do złomu.

Honest poza wymienionymi usługami zapewnia przesiewanie gruzu mobilnymi przesiewaczami oraz prowadzi prace ziemne. Koparkoładowarkami kopie wykopy pod fundamenty budynków, niweluje teren i buduje tymczasowe drogi. Może też się zająć rozbiórkami. Oferta w tym zakresie to rozbiórki dróg, budynków mieszkalnych i przemysłowych oraz:
-wyburzenia wiaduktów,
-wyburzenia mostów,
-rozbiórki maszyn,
-rozbiórki linii technologicznych,
-rozbiórki instalacji ciepłowniczych.

W każdym przypadku firma gwarantuje dotrzymywanie terminów, atrakcyjne ceny i dokładność.

Dodatkowe informacje o ofercie Honest można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo. Warto też odwiedzić firmową stronę internetową.

Zasięg działania
Firma HONEST - wynajem kontenerów, wywóz i zabezpieczenie odpadów z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(5 reviews) napisz opinię
J
JJ
Głównie wynajmują kontenery na odpady, ale zajmują się też pracami ziemnymi. Polecam ich szczególnie do wykonywania wykopów.
K
Koles777
Mają kontenery o różnej pojemności. Warto od nich wynajmować.
J
C
Jacek Czarny
Wszystko na czas i całkiem tanio. Polecam Honest i ich kontenery.
B
Bogusss
Solidna firma. Nie żałuję, że wynająłem u nich kontener. Pojemniki o pojemności 7 metrów sześciennych przywieźli mi na czas ciężarówką i po określonym w umowie terminie odebrali. Nie musiałem się martwić o to, co zrobię z gruzem.
K
kris1967
Podczas remontów kontener na gruz to konieczność. Ja kilka razy korzystałem z oferty Honest. W Trójmieście mają najlepsze ceny, a do tego spory wybór kontenerów. Wynajmują duże do 30 metrów sześciennych pojemności i małe do 3,5 metra.