Neptun Taxi

Najszybsze taksówki z Trójmieście

Taxi
ul. Wyzwolenia 9, 80-537 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Neptun Taxi

Informacje

Opis działalności
Neptun Taxi to korporacja taksówkarska z Gdańska. Oferuje przewozy na terenie Trójmiasta i okolic. Zapewnia niskie ceny, wygodne samochody i szybki dojazd zarówno do zamawiającego, jak i później z pasażerem.
Produkty i usługi
Neptun Taxi to korporacja taksówkarska działająca od niemal 20 lat. Skupia doświadczonych kierowców, którzy dysponują w pełni sprawnymi, wygodnymi samochodami. W przystępnych cenach przewożą pasażerów indywidualnych oraz współpracują z klientami firmowymi. Dla wygody zamawiających taxi możliwe jest skorzystanie z aplikacji internetowej albo numeru telefonu, a także różnych form płatności. Za kursy można płacić gotówką, kartą i voucherami. Istnieje możliwość wybrania kierowcy, który porozumiewa się w języku angielskim, niemieckim albo rosyjskim oraz ujednolicenia samochodów i ubioru kierowców, jeśli tego wymagają okoliczności. Firma zajmuje się nie tylko przewozami osobowymi, ale też obsługą zjazdów, konferencji i imprez okolicznościowych. Neptun Taxi oferuje również:
-zakupy na telefon,
-przesyłki kurierskie,
-transfery lotniskowe,
-doręczanie kwiatów,
-przewóz dzieci,
-przewóz zwierząt,
-holowanie pojazdów.

Firma posiada także taksówki bagażowe.

Po więcej informacji związanych z działalnością Neptun Taxi najlepiej wejść na stronę internetową. Można tam m.in. znaleźć dokładny cennik usług taksówkarskich.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń