Neptun Taxi

Usługi taksówkarskie na terenie Gdańska

Taxi
ul. Wyzwolenia 9, 80-537 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Neptun Taxi

Informacje

Opis działalności
Neptun Taxi to korporacja taksówkarska działająca na obszarze Gdańska. Działa od 2003 roku. Realizuje kursy dla osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Neptun Taxi zapewnia szybkie, bezpieczne i tanie przewozy osób. Jeździ od kilkunastu lat i jest najchętniej wybieraną korporacją taksówkarską w mieście. Skupia doświadczonych, doskonale znających topografię miasta kierowców, dysponujących w pełni sprawnymi i komfortowymi samochodami. Są to zarówno klasyczne 5 osobowe auta, jaki i 7 osobowe busy.

Neptun Taxi jeździ w ramach jednorazowych kursów oraz może nawiązać stałą współpracę z firmami i instytucjami. Oferuje płatność gotówką, kartą i voucherami oraz niskie ceny. Przewozi nie tylko podczas zwykłych kursów, ale też na lotnisko i z lotniska. Obsługuje również imprezy okolicznościowe, zjazdy i konferencje. Oferta przygotowana dla pasażerów obejmuje także takie usługi jak:
-zakupy na telefon
-przewóz zwierząt
-doręczanie kwiatów
-przesyłki kurierskie
-realizacje recept
-doręczanie prezentów
-holowanie pojazdów

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o korporacji Neptun Taxi. Więcej, w tym cennik, znajdą Państwo na stronie internetowej. Kursy można zamawiać telefonicznie albo za pośrednictwem witryny internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń