Gabinet Psychologiczny Progres Sylwia Rusinowicz

Psychoterapie indywidualne, małżeńskie i rodzinne.

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
80-890 Gdańsk pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Gabinet Psychologiczny Progres Sylwia Rusinowicz

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Sylwia Rusinowicz i prowadzę gabinet online Progres. Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z zakresu psychologii o specjalności klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) Wydział Zamiejscowy w Sopocie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem mojej działalności jest przeprowadzanie psychoterapii przez internet, przy użyciu takich narzędzi jak np. Messenger czy Skype. W mojej ofercie można znaleźć psychoterapię indywidualną, a także małżeńską. Prowadzę psychoterapię rodzinną, systemową oraz poznawczo-behawioralną. Oprócz tego oferuję konsultacje psychologiczne. Pomogę Państwu w rozwiązaniu trudności związanych ze sferą seksualną oraz z problemami dotyczącymi nieakceptowania własnej seksualności.

Ponadto jestem w stanie pomóc w zrozumieniu traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Podejmę się udzielenia pomocy osobom uzależnionych od seksu i pornografii. Oferuję pomoc w trudnościach w nawiązaniu znajomości, relacji.

Jedną z najczęstszych metod, które wykorzystuje w swojej praktyce jest Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Świadczę również usługi jako mediator.

Prowadzona przeze mnie działalność ma charakter wyłącznie online.
Taka forma pracy w znacznym stopniu ogranicza wszelkie problemy logistyczne, a także pozwala zachować anonimowość.

Zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karol
Pomogła mi znaleźć powód, by znowu cieszyć się każdym dniem. Jestem ogromnie wdzięczny!
M
Marzena
Kobieta która potrafi zrozumieć każdego. Jest obiektywna, nie ocenia swoich pacjentów. Pomaga im zrozumieć swoje decyzje i ich konsekwencje. Polecam.