Dysona Sp. z o.o. Brukarstwo

Budowa podjazdów, chodników i placów

Brukarstwo
Świętojańska 45/6, 01-917 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
531 335 941
Adres korespondencyjny
Świętojańska 45/6, 01-917 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Dysona to firma, w której zajmujemy się realizacją prac brukarskich na małych i dużych powierzchniach. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Gdyni w województwie pomorskim. Swoje usługi świadczymy od 2017 roku.
Produkty i usługi
Kostka brukowa jest tworzywem, które idealnie wkomponuje się do każdego ogrodu jako element dekoracyjny. Z tego surowca tworzone są również podjazdy, chodniki, czy różne place. Ogromne zastosowanie kostki brukowej i jej stosunkowo niska cena to właściwy wybór jako wykończenie każdej powierzchni.

Nasza firma podejmuje się zadań z zakresu układania kostki brukowej na dowolnym obszarze. Zajmiemy się zarówno układaniem kostki na placach apelowych, jak i na chodnikach. Swoje usługi świadczymy dla Klientów indywidualnych oraz dla przeróżnych instytucji. Nasza oferta obejmuje także układanie kostki granitowej, której zastosowanie jest bardzo podobne.

Zarówno kostka brukowa, jak i granitowa otwierają Państwu ogromne możliwości. Z naszą pomocą są Państwo w stanie ułożyć zniej między innymi:

- tarasy ogrodowe,
- schody,
- obrzeża,
- murki ogrodowe,
- oczka wodne.

Ich wykorzystanie zależy wyłącznie od Państwa kreatywności. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią doradzimy Państwu w stworzeniu idealnej kreacji. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszego zakładu w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, kartuski, kościerski, lęborski, malborski, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń