Leston Leszek Hundsdorff

Oryginalnie akcesoria biurowe do urządzeń drukujących

Części komputerowe
ul. Świętojańska 99/1, 81-381 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Leston Leszek Hundsdorff

Informacje

Opis działalności
Firmę Leston założyliśmy już w 1997 roku. Zajmujemy się dystrybucją materiałów biurowych oraz eksploatacyjnych do komputerów. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni. Właścicielem firmy jest Leszek Hundsdorff.
Produkty i usługi
Asortyment firmy Leston wyposażyliśmy przede wszystkim w tusze oraz tonery do urządzeń komputerowych. Ponadto sprzedajemy także oprogramowania komputerowe. Nasza kadra zapewnia doradztwo informatyczne pod względem wyboru sprzętu komputerowego, jak i systemów, które usprawnią pracę w biurze. Wśród materiałów sprzedażowych można znaleźć także kable, przedłużacze i akcesoria komputerowe. Asortyment to przede wszystkim artykuły biurowe pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Canon, Brother, Dell, Sharp, Czy Samsung.

W sprzedaży posiadamy również:
- zamienniki tonerów i tuszów,
- artykuły piśmiennicze,
- żarówki LED,
- pendrivy,
- zszywacze,
- taśmy klejące,
- papier ksero.

Do naszych usług należy także regeneracja tonerów.

Obsługujemy Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i biura. Zapewniamy transport materiałów eksploatacyjnych do Klienta oraz doradztwo przy wyborze produktów. Działamy jako "Firma Godna Zaufania", dzięki otrzymanemu certyfikatowi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową - firma Leston w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paula
Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Sprzedają nam tusz do drukarki oraz artykuły piśmiennicze. Mają też bardzo tani papier ksero. Produkty pochodzą od firmy Canon. Mimo tego koszty zakupu są przystępne.