Perfect Consulting - Hanna Kąkol

Znamy tych, których Ty chcesz poznać.

Doradztwo personalne
ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 13, 81-383 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Perfect Consulting - Hanna Kąkol

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Perfect Consulting mieści się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Działamy pod przewodnictwem Hanny Kąkol świadcząc usługi z branży doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w usługach Consultingu i HR dla firm oraz indywidualnych Klientów. Nasze usługi to wieloletnie doświadczenie poparte wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Profesjonalnie wspieramy firmy i osoby indywidualne prowadząc rekrutacje, szkolenia oraz świadcząc coaching. W naszej firmie uważamy, że rozwój firmy ma wiele wspólnego z rozwojem osobistym, dlatego pozwól nam rozwinąć Twoją działalność zaczynając od twoich pracowników.

Znajdziemy dla Ciebie idealnych pracowników, którzy z pewnością pomogą w rozwoju Twojej firmy. Zakładamy, że podstawa dobrze wykonanych usług wymaga dobrze zmotywowanego działania. Dlatego w usłudze rekrutacji oferujemy:
- opis stanowisk,
- badanie kompetencji,
- Assessment Center i Development Center,
- testy psychologiczne,
- wywiady,
- rozmowę rekrutacyjną,
- ex review,
- audyt HR.

Rozwiniemy i wzbogacimy o nowe umiejętności Twoich pracowników. Dzięki wielu partnerom biznesowym oraz własnej profesjonalnej kadrze pracowniczej zorganizujemy dla Was szkolenia, które z pewnością podniosą kompetencje Waszych pracowników, a co za tym idzie przełożą się na przyszły rozwój Waszej firmy. Proponujemy:
- treningi interpersonalne,
- warsztaty,
- podnoszenie kompetencji,
- budowanie zespołu,
- leadership,
- treningi umiejętności miękkich,
- szkolenia biznesowe,
- team building.

Cały czas wpieramy naszych Klientów świadcząc coaching w skład którego wchodzą sesje, superwizje, mentoring oraz profesjonalne doradztwo.

Korzystając z naszych usług zapewniasz sobie atrakcyjne ceny za wysokiej jakości usługi. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zchęcią odpowiemy na nawet najbardziej wymagające pytania.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
* Galeria Handlowców
* Projekt Asystentka
* Młodzi Pracują
* Perfekcyjny Sekretariat
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń