"Empiria" w Panoramie Firm

"Empiria"

BEZKURZOWA WYMIANA DRZWI I FUTRYN ( CZYSTY MONTAŻ ) zadzwoń zapytaj !!!

ul. Żurawia 60
81-074 Gdynia, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  10:00 - 18:00
 2. wtorek:
  10:00 - 18:00
 3. środa:
  10:00 - 18:00
 4. czwartek:
  10:00 - 18:00
 5. piątek:
  10:00 - 18:00
 6. sobota:
  09:00 - 14:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Bezkurzowa wymiana drzwi i futryn, renowacja futryn, wymiana drzwi na stare futryny. Tylko u nas NAJLEPSZE drzwi, NAJNIŻSZE ceny, NAJDŁUŻSZE GWARANCJE !!!

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą od 1994 roku prężnie działającą i nieustannie podążającą za nowościami w naszej branży.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oferujemy państwu usługi stolarskie na najwyższym poziomie , jednocześnie proponując produkty najlepszej jakości w cenach producentów które można obejrzeć w naszym salonie drzwi na ekspozycji i zamówić skrojone na miarę z naszym montażem.

Nasza wiedza i doświadczenie pomoże dostosować do Twoich potrzeb niemal każdy produkt z naszej oferty.

Zamawiając naszą usługę wybierasz spokój i bezpieczeństwo.

NASZ CEL NUMER 1 TO ZADOWOLENIE KLIENTA...

Nasi główni klienci

Zakres naszej działalności całe Pomorze !
POMIAR BEZPŁATNY DO 30 KM - powyżej wycena indywidualna.

Marki i specjalizacje

Dzięki współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów, wielu producentów w jednym miejscu bardzo bogata oferta kolorystyczna i wzornicza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami.

Produkty i usługi

TYLKO U NAS NAJLEPSZA OFERTA (NAJNIŻSZE CENY) !!!

- Ponad 40 wzorów drzwi dostępnych z 2cm. felcem
- Bez kurzowa wymiana drzwi i futryn (100% nowe futryny bez wyrywania starych)
- Montaż drzwi na stare futryny i wykonanie obudowy ościeżnicy w kolorze skrzydła
- Wymiana drzwi wejściowych z obudową futryn
- Montaż drzwi zakupionych indywidualnie przez klienta
- Montaż drzwi na futryny stałe i regulowane
- Montaż drzwi przesuwanych
Tylko u nas NAJLEPSZEdrzwi, NAJNIŻSZE ceny, NAJDŁUŻSZE GWARANCJE !!!

ZADZWOŃ !!! ZAPYTAJ !!!

Certyfikaty

Jesteśmy Bezpośrednim Dystrybutorem Regionalnym producenta drzwi"SĘKPOL". Oferujemy produkty najlepszej jakości w cenach producenta z wysoką gwarancją montażu. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu telefonicznego.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(5 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Agnieszka
2015-11-29
Zamówiłam w firmie Empiria szafki do łazienki. Usługa na bardzo wysokim poziomie od pomiaru do realizacji. Wysoka jakość, precyzja i czystość.Profesjonalna obsługa. W przyszłości na pewno jeszcze skorzystam. Zdecydowanie polecam.
Ewa...
2015-08-13
Zamówiłam drzwi wraz z futrynami w firmie EMPIRIA do mieszkania mojej mamy, termin realizacji jak wszędzie czekałam niecałe dwa miesiące, ogólnie bardzo miła obsługa i duży wybór produktów, sam montaż przebiegł sprawnie i czysto jak na takie prace stolarskie. drzwi i futryny nowe wszystko dopasowane działa bez zarzutu panowie uśmiechnięci i miło nastawieni do klienta bardzo dziękuję za miłą obsługę i zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym.
Tomasz
2015-04-22
POLECAM Szukaliśmy firmy, która wymieni i dopasuje nam drzwi do starych futryn, a ponieważ mieszkamy w Gdyni Chyloni dodatkowym problemem są futryny starego typu, jednak jak się okazało w trakcie spotkania z panem Krzysztofem nie stanowiło to najmniejszego problemu od razu zaproponował nam drzwi jak sam określił z dwu centymetrowym felcem i przyznaję, że przed spotkaniem nie wiedzieliśmy z żoną co to znaczy. W efekcie zamówiliśmy trzy pary drzwi wraz z renowacją futryn i obudowę futryny w kuchni bez drzwi, a co najważniejsze za wszystko zapłaciliśmy niecałe trzy tysiące. Sama usługa na bardzo wysokim poziomie od pomiaru po montaż, duży wybór produktów, i ceny bardzo przystępne. Bardzo polecamy.!!!
Marta
2014-11-05
Zamówiłam drzwi firmy DREF-HOLDZ w laminacie CPL zamontowane na istniejącą futrynę metalową, renowacja futryny wykonana w laminacie CPL dokładnie takim jak drzwi. Jestem zadowolona i serdecznie POLECAM!!!
zadowoleni
2014-11-01
zadowoleni , serdecznie polecamy wymiane futryn , ten pan to naprawdę wspaniały fachowiec , w trójmieście i okolicach nie znaleźliśmy lepszych i okazało się ze ceny są bardzo niskie bo bez pośredników i jakość naprawdę rewelacyjna . Do tego robi meble na wymiar na produktach wysokiej jakości .

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Żurawia 60
81-074 Gdynia, woj. pomorskie