Bełdziński Piotr, lek. med. Spec. neurolog

Operacje mózgu i kręgosłupa

Neurolodzy
al. marsz. Piłsudskiego 30, 81-378 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Bełdziński Piotr, lek. med. Spec. neurolog

Informacje

Opis działalności
Lekarz medycyny Piotr Bełdziński prowadzi indywidualną praktykę w Gdyni. Neurolog od 1999 roku zajmuje się rozpoznawaniem chorób układu nerwowego i zachowawczym oraz operacyjnym leczeniem. Ponadto neurochirurg operuje pacjentów, którzy uczestniczyli w wypadkach, co skutkowało obrażeniami mózgu i czaszki.
Produkty i usługi
Urazy czaszkowo-mózgowe i choroby neurologiczne rozpoznaje i leczy neurolog Piotr Bełdziński. Neurochirurg interpretuje badania radiologiczne, TK i MRI i samodzielnie przeprowadza diagnostykę. Przyjmuje pacjentów, którzy ucierpieli w wypadkach oraz narzekają na rozmaite problemy, np. drętwienie dolnych i górnych kończyn, zaburzenia koordynacji ruchowej, a także rozpieranie w głowie. Symptomami, z którymi należy się zgłosić do neurologa, są też drgawki, częste omdlenia, zaburzenia wzroku, słuchu, koncentracji, myślenia, a także objawy psychotyczne. Mogą one wynikać z guza mózgu, którego neurochirurg Piotr Bełdziński usunie podczas operacji. Lekarz operuje również w przypadku takich problemów jak:
-krwiaki wewnątrzczaszkowe,
-ropnie mózgu,
-guzy kręgosłupa,
-tętniaki,
-krwawienia śródczaszkowe,
-wodogłowie.

Neurolog leczy także dyskopatię, rwę kulszową, rwę barkową, uszkodzenie nerwów obwodowych i złamania kości czaszki.

Dodatkowe informacje o gabinecie można uzyskać telefonicznie. W ten sposób należy też umawiać wizyty u neurologa Piotra Bełdzińskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Chciałbym się podzielić moim przypadkiem i podziękować Panu Doktorowi Bełdzińskiemu za pomoc. Operował mnie po wypadku, który spowodował nie tylko złamanie kości czaszki, ale też krwawienie śródczaszkowe. Mój stan był beznadziejny, ale dzięki profesjonalnej pomocy żyję i mam się coraz lepiej. Wyszedłem miesiąc temu ze szpitala i z każdym dniem odzyskuję siły. Kontrola, na której niedawno byłem, potwierdziła, że wszystko jest już dobrze.

Słowa kluczowe