Trans-Marine Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o.

Transport samochodowy krajowy i międzynarodowy - pełna obsługa

Transport samochodowy
al. Solidarności 1C, 81-336 Gdynia, woj. pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Trans-Marine Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o.
al. Solidarności 1C, 81-336 Gdynia, woj. pomorskie
NIP
9581348398
Telefon
Trans-Marine Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Trans-Marine Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o. w Gdynia
Firma Trans-Marine, z siedzibą w Gdyni, to wiodący dostawca kompleksowych usług spedycyjnych i transportowych, obejmujących między innymi transport lądowy. Nasza firma działa na rynku od lat, zdobywając zaufanie klientów dzięki niezawodności, profesjonalizmowi i wysokiej jakości świadczonych usług.
Produkty i usługi
Jedną z głównych dziedzin, jakimi się zajmujemy, jest spedycja lądowa. Jako firma odpowiadamy za przewóz ładunków na terenie kraju oraz na obszarze międzynarodowym, zapewniając przy tym pełną obsługę. Oferujemy między innymi:

- transport przesyłek wagonowych,
- transport przesyłek kontenerowych,
- transport samochodowy krajowy ładunków,
- transport zagraniczny ładunków,
- ubezpieczanie ładunków na czas transportu,
- doradztwo i konsultacje w zakresie spedycji lądowej.

Jako firma odpowiadamy również za odprawy celne. Mamy doświadczenie w prowadzeniu własnej Agencji Celnej, zapewniającej szybkie i sprawne zgłaszanie towarów do odprawy celnej. Zapewniamy też magazynowanie i składowanie ładunków, a także sporządzanie niezbędnej dokumentacji.

Ale to nie wszystko! Do nas należy również kontrola ilościowo-jakościowa ładunków, która obejmuje doradztwo w zakresie wyboru firm kontrolnych i stałą współpracę.

Jako Trans-Marine posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje, wiarygodność oraz jakość świadczonych usług i procedur. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, co dodatkowo potwierdza naszą pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy z Trans-Marine.
Zasięg działania
Firma Trans-Marine Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o. z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń