Living Story - Wyposażenie Wnętrz

Tworzenie harmonijnego i przyjaznego wnętrza dostosowanego do Państwa potrzeb

Materiały do wykańczania wnętrz
al. Zwycięstwa 235/2, 81-521 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
730 832 855
Adres korespondencyjny
al. Zwycięstwa 235/2, 81-521 Gdynia pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Living Story to salon z meblami i różnymi dekoracjami do wnętrz mieszkalnych i usługowych. Znajduje się w Gdyni, a jego właścicielką jest Magdalena Madziąg. Powstał w 2013 roku.
Produkty i usługi
Living Story to wyjątkowe miejsce, bliskiego każdej osobie, która ceni sobie piękno, użyteczność i modę. W salonie sprzedawane jest wyposażenie wnętrz mieszkalnych, użytkowych i biurowych. Na klientów czekają rozwiązania zaprojektowane i wykonane przez znane marki. Przy wyborze najlepszych produktów pomagają doświadczeni pracownicy salonu. Poznają Państwa oczekiwania odnośnie stylu wyposażenia, kolorów które znajdują się we wnętrzu i cen na które są Państwo przygotowani. Takie podejście sprawia, że możliwe jest dobranie najlepszych rozwiązań. W przypadku oświetlenia są to lampy sufitowe, podłogowe, wbudowane oraz biurkowe. Z kolei sprzedawane meble to:
-krzesła
-stoły
-szezlongi
-ławy
-łóżka
-biurka
-komody
-witryny
-szafki
-pufy

W Living Story można znaleźć idealnie pasujące do nich tapety w ciekawych barwach i z ciekawymi wzorami. Nie brakuje też dodatków budujących charakter każdego pomieszczenia. Dostępne są artykuły łazienkowe, np. lustra i różne figurki wykonane z ceramiki. Na klientów czekają też szklane wazony, karafki i świeczniki oraz stojące i sufitowe zegary. Poza wymienionymi produktami sprzedawane są dywany, klamki i uchwyty. Uzupełnieniem oferty są artykuły ogrodowe, w tym meble i donice.

Oferta przygotowana dla Państwa w salonie Living Story jest bardzo rozbudowana, dlatego by dowiedzieć się więcej o poszczególnych sprzętach i dekoracjach najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
W salonie sprzedawane są produkty takich marek jak: Axo, Artemide, Bomma, Brokis, Bosa, Buster+Punch, Bross, Catellani&Smith, Cole&Son, Kreon, Lutron, Forestier, Formani, Ibride, Marset, Midj, Menu, Nemo, Nomon, Occhio, Ondarreta, Parachilna, Petite Friture, Santa&cole, Saba, Treku, Wall&Deco, Warli, Vibia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Ewelina
Trafiłam do salonu Livingstory szukając tapet wall&deco, świetne miejsce na mapie trójmiasta. Polecam!
J
Justyna
Polecam salon Living story.
K
Krzysztof
Salon Living Story spełnił moje oczekiwania odnośnie elementów wyposażenia domu. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pozdrawiamy