Arete Prowadzenie ksiąg rachunkowych Jażdżewska E.

Kompleksowe usługi rachunkowe

Biura rachunkowe
ul. Antoniego Abrahama 26/5, 81-366 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arete Prowadzenie ksiąg rachunkowych Jażdżewska E.

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Arete znajduje się w Gdyni i obsługuje podmioty gospodarcze, instytucje oraz osoby fizyczne z całego Trójmiasta. Firma Elżbiety Jażdżewskiej rozpoczęła działalność w 1997 roku na podstawie licencji Nr 4790/97 Ministerstwa Finansów. Zajmuje się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych.
Produkty i usługi
Prowadzenie księgowości to niełatwe zadanie, które najlepiej powierzyć w ręce księgowych z biura rachunkowego Arete. Firma zapewnia niskie koszty usług księgowych, dotrzymywanie terminów składania dokumentów i płatności oraz dbanie o poprawne wypełnianie ksiąg. Biuro prowadzi księgowość pełną, opartą na księgach handlowych i księgowość uproszczoną z księgami przychodów i rozchodów. Obsługuje takie podmioty jak spółki z.o.o., jawne i cywilne, fundacje, stowarzyszenia, a także wspólnoty mieszkaniowe i firmy prowadzone przez osoby fizyczne. Poza księgami handlowymi oraz księgami przychodów i rozchodów księgowe prowadzą też
-ryczałt ewidencjonowany,
-ewidencje środków trwałych,
-ewidencje dla potrzeb podatku VAT.

Księgowe z biura rachunkowego Arete odpowiadają też za comiesięczne i roczne rozliczenia podatków PIT, CIT i VAT, sporządzanie sprawozdań finansowych i przygotowywanie sprawozdań dla GUS-u. Dopełnieniem oferty są usługi kadrowo-płacowe, na które składają się takie zadania jak:
-zgłoszenia pracowników do ZUS-u,
-wykreślenia pracowników z ZUS-u,
-listy płac,
-rozliczenia pracowników z US.

Księgowe prowadzą też kartoteki pracowników.

Dodatkowe informacje o działalności biura rachunkowego Arete znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
vat,
zus,