"Innotech" Promienniki Podczerwieni, Pompy Ciepła

Kolektory i pompy ciepła.

ul. Bednarska 3, 81-165 Gdynia pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 625 20 56
Adres korespondencyjny
ul. Bednarska 3, 81-165 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
Firma Innotech Tadeusz Sączewski działa na rynku od 1988 roku i specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i wykonywaniu instalacji nowoczesnych źródeł energii mających na celu zmniejszenie zanieczyszczeń środowiska naturalnego oraz zminimalizowaniu kosztów ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Nasza Oferta obejmuje:
• systemy słoneczne - ogrzewanie c.w.u i wspomaganie c.o.,
• ogniwa fotowoltaiczne do wytwarzania prądu elektrycznego,
• pompy ciepła - powietrzne i gruntowe do ogrzewania budynków, basenów kąpielowych i przygotowania c.w.u,
• systemy promiennikowe (elektryczne, wodne, gazowe), powietrzne do ogrzewania obiektów przemysłowych, warsztatów itp.,
• ogrzewanie budynków mieszkalnych (kotły gazowe, elektryczne, turbokominki itd.).

Systemy grzewcze, kolektory słoneczne, promienniki podczerwieni, ogrzewanie powietrzem, kotły zgazujące drewno, turbokominki, studzienki telekomunikacyjne, systemy słoneczne, projektowanie źródełenergii, wdrażanie źródeł energii, systemy ogrzewania budynków mieszkalnych powietrzem, systemy promiennikowe, systemy powietrzne, systemy detekcji gazów, fotowoltaika, elektrownie słoneczne, hewalex, stiebel eltron, alpha-innotec, atmos, makroterm, de dietrich, gazex, solar-fabrik, winterwarm, montaż systemów centralnego ogrzewania, instalacje grzewcze, centralne ogrzewanie, systemy solarne, odnawialne źródła energii, pompy ciepła, montaż kolektorów słonecznych.
Opis działalności
Firma Innotech Tadeusz Sączewski działa na rynku od 1988 roku i specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i wykonywaniu instalacji nowoczesnych źródeł energii mających na celu zmniejszenie zanieczyszczeń środowiska naturalnego oraz zminimalizowaniu kosztów ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Produkty i usługi
Kolektory słoneczne
Słońce jest tanim a przede wszystkim niewyczerpalnym źródłem energii. Promieniowanie słoneczne jest to strumień energii, wysyłany przez słońce równomiernie we wszystkich kierunkach. Do zewnętrznej atmosfery ziemskiej dociera z niego 1,36 [kW/m2], co stanowi stałą słoneczną. Na podstawie wieloletnich badań zaobserwowano, że najczęściej notowane wartości promieniowania słonecznego bezpośredniego w całym kraju mieszczą się w granicach 600-800 [W/m2]. "Sercem" kolektora słonecznego jest absorber a w szczególności powierzchnia absorpcyjna - pochłaniająca promieniowanie słoneczne. Dawniej blachy absorberów pokrywane były warstwą galwaniczną czarnego chromu lub niklu.

Montaż kolektorów słonecznych

Pompy ciepła
Rosnące światowe zapotrzebowanie na energię oraz spekulacje na giełdach surowcowych powodują ciągły wzrost cen gazu ziemnego, węgla, oleju i prądu. Na szczęście wzrosty cen energii elektrycznej dotyczą tylko w niewielkim stopniu pomp ciepła, wykorzystujących do ogrzewanie głównie energię słoneczną zmagazynowaną w otoczeniu. Dlatego też pompy cieplne oznaczają niezależność od oleju i gazu! Decydując się na ogrzewanie pompą ciepła wybierają Państwo wyjątkowo niskie koszty ogrzewania i eksploatacji jak również zmniejszoną emisją szkodliwych substancji. Na miejscu instalacji emisja ta jest ograniczona nawet do zera. Nowoczesne pompy cieplne bardzo efektywnie ogrzewają, przygotowują ciepłą wodę, zapewniają wentylację i chłodzenie. Oferują Państwu optymalny komfort mieszkania przy niskich kosztach ogrzewania - oszczędne ogrzewanie.

Promienniki podczerwieni
ZASADA DZIAŁANIA PROMIENNIKOWYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
Funkcjonowanie systemu opiera się na transmisji ciepła poprzez promieniowanie rozchodzące się ze źródeł ciepła i ogrzewające bezpośrednio osoby lub przedmioty znajdujące się w zasięgu działania promieni, bez potrzeby ogrzewania powietrza, jak to jest zwykle konieczne w tradycyjnych systemach.
Marki i specjalizacje
Ogrzewanie powietrzem
GAZOWE MODULOWANE, KONDENSACYJNE NAGRZEWNICE POWIETRZA
Nagrzewnica powietrza jest doskonałym rozwiązaniem do ogrzewania całych pomieszczeń, jak i wyznaczonych stref. Porównując nagrzewnicę z tradycyjnymi systemami grzewczymi wymagającymi oddzielnych pomieszczeń dla kotłowni łatwo można utwierdzić się w przekonaniu o ponoszeniu najniższych kosztów inwestycyjnych oraz eksploatacyjnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń