"Całodobowa Lecznica Weterynaryjna" lek. wet. Jarosław Andrzej Bandura w Panoramie Firm

"Całodobowa Lecznica Weterynaryjna" lek. wet. Jarosław Andrzej Bandura

Całodobowa lecznica weterynaryjna w Gdyni Chyloni!

ul. Chełmińska 23 (Chylonia)
81-001 Gdynia, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  całą dobę
 2. wtorek:
  całą dobę
 3. środa:
  całą dobę
 4. czwartek:
  całą dobę
 5. piątek:
  całą dobę
 6. sobota:
  całą dobę
 7. niedziela:
  całą dobę
Informacje

Opis działalności

Zapraszamy do naszej lecznicy weterynaryjnej każdego kto potrzebuje profesjonalnych porad dla swoich pupili. Gwarantujemy indywidualne podejście, najwyższą jakość usług oraz życzliwość. Ta klinika powstała z miłości do zwierząt... Witryna, którą właśnie Państwo przeglądają, powstała z myślą o przedstawieniu miejsca w którym to pierwsze skrzypce zawsze grały, grają i będą grać zwierzęta. Ich dobro oraz zdrowie jest priorytetem dla całego zespołu świetnych i doświadczonych weterynarzy, którzy swój zawód wykonują z wielką pasją i zaangażowaniem.

O nas

Jarosław Andrzej Bandura

Urodził się 15.11.1968 roku w Starogardzie Gdańskim. Jest absolwentem Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (obecnie Uniwersytet Warmińsko – Mazurski). W roku 1987 ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim. W latach 1992-1993 pracował naukowo w Katedrze Fizjologii Zwierząt Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Po odbyciu stażu w Lecznicy dla Zwierząt w Gdańsku przy ul. Kartuskiej oraz w Starogardzie Gdańskim podjął pracę, prowadząc własną działalność w Gdyni. Od 1995 roku prowadzi Całodobową Lecznicę dla Zwierząt w Gdyni Chyloni. W latach 2001-2004 kontynuował studia podyplomowe w zakresie chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. Jest specjalistą chirurgii weterynaryjnej. W lecznicy zajmuje się diagnostyką obrazową (USG, RTG), chirurgią i ortopedią oraz interną (choroby wewnętrzne).

Jacek Zaranek

Urodził się 16.01.1969 roku w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Weterynaryjnego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. W 1988 ukończył Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie. Po ukończeniu studiów w 1995 roku podjął staż i pracę zawodową w Warszawie w Całodobowej Lecznicy przy ul. Wileńskiej. W latach 1999-2000 pracował w Lecznicy dla Zwierząt przy ul. Kopernika w Gdyni. Od 2000 roku pracuje w Całodobowej Lecznicy dla Zwierząt w Gdyni Chyloni przy ul. Chełmińskiej 23. W lecznicy zajmuje się kardiologią (EKG), chorobami wewnętrznymi oraz chirurgią.

Piotr Nowak

Urodził się 06.02.1977 w Gdyni. Jest absolwentem Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 1996 ukończył Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie. Po ukończeniu studiów w 2002 roku podjął staż i pracę zawodową w Gdyni w Całodobowej Lecznicy przy ul. Chełmińskiej 23. W 2009 roku ukończył studia specjalizacyjne w Olsztynie i otrzymał tytuł "specjalisty chorób psów i kotów". W lecznicy zajmuje się kardiologią (EKG), ginekologią (ustalanie terminu owulacji), chorobami wewnętrznymi oraz chirurgią.

Nasi główni klienci

Przyjazna przychodnia dla zwierząt.

Szczególną uwagę przykładamy do miłej i przyjaznej atmosfery w naszej lecznicy. Dbamy, by żaden zwierzak nie czuł się zestresowany podczas wizyty.

W razie jakichkolwiek pytań z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi.

Marki i specjalizacje

Lecznica 24h

Całodobowa Lecznica "Chylonia" powstała w 1995 roku jako jedna z pierwszych lecznic w Gdyni Chyloni. Jesteśmy dumni, że coraz więcej osób odwiedza nas ze swoimi pupilami.

Zespół

Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i praktykę weterynaryjną, przez co nie boją się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań.

Pełna oferta

Oferujemy szereg zabiegów profilaktycznych takich, jak: szczepienie psów i szczepienie kotów, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów i wiele, wiele innych usług.

Produkty i usługi

* Odrobaczanie

Szczególnie ważne jest dla zwierząt, które na stałe mieszkają w domu i mają kontakt z dziećmi i osobami starszymi.

* Zwalczanie pasożytów zewnętrznych – pchły, kleszcze, świerzbowce

Zabiegi odpchlania przeprowadzamy przez cały rok za pomocą sprawdzonych preparatów.

* Szczepienia

Szczepienie psów
Zabezpieczają one i uodporniają przed groźnymi chorobami wirusowymi.

Szczepienie kotów
Szczepieni chroni przed nosicielstwem, które pozostaje po przechorowaniu najczęściej do końca życia.

Szczepienie królików, fretek
Wykonujemy także szczepienia profilaktyczne królików zarówno domowych, jak i gospodarskich, a także tchórzofretek i gołębi.

* Antykoncepcja

Aby uniknąć niechcianych miotów szczeniąt i kociąt, proponujemy różne sposoby antykoncepcji.

* Opieka nad ciężarną i potomstwem

Zajmujemy się pomocą w znalezieniu odpowiedniego partnera oraz wskazujemy optymalny termin krycia na podstawie badania cytologicznego wymazu zpochwy i badania progesteronu we krwi.

* Dietetyka

Dostosujemy dietę do potrzeb zwierzęcia, biorąc pod uwagę jego docelową wagę i wielkość.

* Profilaktyka chorób uszu

Choroby uszu u psów i kotów są najczęściej występującymi schorzeniami u naszych pupili, dlatego tak ważne jest dbanie o ich czystość.

* Program geriatryczny

Oferujemy:
• coroczne badanie krwi,
• dobór odpowiedniej diety,
• diagnostyka chorób wieku podeszłego.

* Opieka nad pacjentem po wypadku

Zajmujemy się wyprowadzeniem psa ze wstrząsu, opatrzeniem i opracowaniem ran zewnętrznych.

* Chipowanie zwierząt/ Paszporty dla psów i kotów

Nasza lecznica wykonuje zabieg chipowania małych zwierząt (psy, koty) i wystawia im paszporty.

* Leczenie

Zajmujemy się leczeniem psów, kotów, zwierząt egzotycznych, futerkowych.

* Diagnostyka

Oferujemy:
• zdjęcie RTG, badanie USG, EKG,
• badania laboratoryjne,
• morfologia, biochemia krwi,
• wymaz, zeskrobiny.

* Artykuły dla zwierząt

* W stałej sprzedaży posiadamy:
• szeroki wybór leczniczych karm gotowych,
• preparaty witaminowe,
• odżywki,
• suplementy,
• szampony lecznicze.

Certyfikaty

Od 2009-10-20 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach. Codziennie przyjmujemy w swoich progach dziesiątki podopiecznych, dokładamy wszelkich starań, by otoczono ich najlepszą i najbardziej troskliwą opieką.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gdańsk, Kościerzyna, Sopot, Tczew, Sztum, Puck, Kartuzy, Starogard Gd., Lębork, Nowy Dwór Gd.
Promocje
Ważna od
2016-11-07

lecznicachylonia.pl

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(14 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
anna
2018-08-23
polecam - fachowa obsługa - miła atmosfera -
GDYNIANKA
2018-04-25
Każdemu Polecę tą klinikę pełen profesjonalizm, od 6 lat odwiedzam z Kropkiem miłych doktorów.; Ceny konkurencyjne.
Adam
2016-08-24
Byłem w tej lecznicy ze swoim zwierzakiem, nic dodać nic ująć. Lecznica Godna Polecenia.!!
Karolina
2016-06-24
Pan Bandura, to wspaniały człowiek, kocha psiaki, nie naciąga, nie generuje sztucznych kosztów, a to ważne, pomaga, pomógł mojemu chihuahua.
Jacek " BARON "
2014-12-16
To nie tylko lekarze, ale prawdziwi przyjaciele zwierząt. POLECAM!
Pati i Faduś
2013-12-08
Od kilku lat leczę zwierzaki tylko w tej u pana Jarosława Andrzeja Bandury i jestem bardzo zadowolona.
2012-09-15
Wspaniały zespół, znakomite podejście do zwierząt,ofiarność i zrozumienie ...korzystalam z usług p.Bandury ponad 10lat i żałuję, że z racji zmiany locum mojej hodowli jestem teraz poza zasięgiem.
zosia
2012-03-12
Niestety musiałam uśpić swojego króliczka, ale dzięki panom weterynarzom z tej kliniki nie męczył się,bardzo fachowo się nim zajęli jestem zadowolona z podejścia do klienta, a ceny są naprawdę konkurencyjne
Nowa klientka
2011-11-08
Przychylam się do opinii poprzedników. Ja w sumie od niedawna korzystam z usług tej lecznicy ale jestem zadowolona i śmialo moge ją wszystkim polecić.
Jerzy i Kubuś
2009-01-11
Polecam tę lecznicę wszystkim kochającym zwierzęta.Sam korzystam z lecznicy od dłuższego czasu i opis podany przez Pana Bandure jest zgodny z rzeczywistością.
Szymon i Amber
2008-06-19
fachowe podejscie do zwierzaka i wlasciciela, fachowe porady, widac ze lubia to co robia, nie naciagaja na niepotrzebne koszty. Szkoda ze w Gdyni a nie w Gdansku.
Przemysława Trojanowska
2007-10-25
Bardzo fachowe porady. Szczera rozmowa, dobre podejście do zwierząt.
Ivan i właściciele
2006-10-16
Od dawna nasz stały Wet - mają świetne podejście do Psiaków , ceny usług konkurencyjne, zawsze można na nich liczyć. Według nas są to lekarze z zamiłowania.
aneta
2006-10-07
Bardzo dobra lecz troszke droga!
Pokaż więcej
weterynarz, weterynarze, weterynaria, weterynarie, weterynaryjne lecznice, lecznice weterynaryjne, lecznice zwierząt, leczenie zwierząt, gabinety weterynaryjne, weterynaryjne gabinety, gabinet weterynarii, pogotowie weterynaryjne, weterynaryjne pogotowie, lekarz weterynarii, lekarze weterynarii, lekarz weterynarz, lekarze weterynarze, całodobowa lecznica weterynaryjna, całodobowa lecznica dla zwierząt, całodobowy weterynarz, kliniki weterynaryjna, całodobowa klinika weterynaryjna, weterynarz 24 h, klinika weterynaryjna 24 h, pogotowie weterynaryjne 24 h, weterynarze 24 h, całodobowi weterynarze, klinika dla zwierząt, lecznica weterynaryjna, lecznica dla zwierząt, usługi weterynaryjne, weterynaryjne usługi, przychodnie weterynaryjne, weterynaryjna przychodnia, przychodnia weterynaryjna 24 h, całodobowe przychodnie weterynaryjne, lecznica 24 h, lecznice 24 h, leczenie zwierząt egzotycznych, leczenie zwierząt futerkowych, interna zwierząt, położnictwo zwierząt, kardiologia zwierząt, stomatologia zwierząt, dermatologia zwierząt, okulistyka zwierząt, usg zwierząt, ekg zwierząt, rtg zwierząt, chipowanie zwierząt, czipowanie zwierząt, paszporty dla zwierząt, choroby oczy zwierząt, choroby uszu zwierząt, przychodnia dla zwierząt, odrobaczanie, odrobaczanie zwierząt, odrobaczanie psów, odrobaczanie kotów, odpchlenie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, zwalczanie pcheł, usuwanie kleszczy, zwalczanie świerzbowców, zwierzęta, psy, koty, szczepienia, szczepienia psów, szczepienia kotów, szczepienia królików, szczepienia fretek, antykoncepcja, antykoncepcja zwierząt, antykoncepcja psy, antykoncepcja koty, karmy dla zwierząt, jedzenie dla zwierząt, odżywki dla zwierząt, suplementy dla zwierząt, badania laboratoryjne u zwierząt, paszporty dla psów, paszporty dla kotów, lecznica, chore uszy u psa, choroby uszy u psów, chore uszy u kota, choroby uszu u kotów

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Chełmińska 23 (Chylonia)
81-001 Gdynia, woj. pomorskie