Auto Center Wojciech Nizioł

Samochody używane
ul. Chwarznieńska 150 lok. 5, 81-602 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Auto Center Wojciech Nizioł działa w branży Samochody używane. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdynia.
Firma świadczy działalność pod adresem 81-602 Gdynia ul. Chwarznieńska 150 lok. 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Auto Center Wojciech Nizioł: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Auto Center Wojciech Nizioł.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
D
Alina Dybaś
Auto w 100% zgodne z opisem. Kontakt z właścicielem firmy rewelacyjny. Kupiłam w żuciu nie jeden samochód, ale pierwszy raz spotkałam się z osoba zawodowo handlująca używanymi autami, która nie cwaniakuje i nie próbuje robić z klienta durnia. Punktualnie na czas. W oczekiwaniu na zarejstrowanie wpłaty ( przelew nasza decyzja) Pan Wojciech odwiózł mie do hotelu i rano przywiózł auto. Takich ludzi już się nie spotyka. Polecam gorąco. Mimo, ze mam wiele komisów w Warszawie, kszde następne auto kupie u Pana Wojtka!
P
A
Patrycja Aniołkowska
Szybko sprzedaliśmy nasze auto po około 30 min. od naszego telefonu Pan przyjechał pod blok. Oględziny, wycena i formalności trwały maksymalnie 15 min. Baliśmy się że może pójdzie coś nie po naszej myśli ponieważ trafiliśmy wcześniej na dwa skupy w których to Panowie byli niemili i aroganccy ,ale okazało się firma jest godna polecenia a cała transakcja przebiegała w miłej atmosferze i na luzie :) Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam!!!
A
Agnieszka
Bardzo profesjonalne podejście do klienta.polecam z czystym sumieniem.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.