Klimawent S.A.

Skuteczne oczyszczanie powietrza

Wentylacja
ul. Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klimawent S.A.

Informacje

Opis działalności
Klimawent to przedsiębiorstwo z Gdyni, założone w 1992 roku. Firma od początku działalności specjalizuje się w produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych. Zaopatruje w nie zakłady przemysłowe, biura, warsztaty i inne obiekty. Wśród klientów spółki są podmioty z Polski, Europy, USA i Bliskiego Wschodu.
Produkty i usługi
Czyste powietrze to konieczność, jeśli w pomieszczeniach przebywają ludzie. W zakładach pracy, warsztatach i garażach w powietrzu unoszą się jednak szkodliwe pyły i gazy. Na szczęście firma Klimawent znalazła na to rozwiązanie. Od niemal 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcja i montażem urządzeń filtrujących do powietrza. Urządzenia te są wydajne, pobierają niewiele energii, a ich konstrukcja sprawia, że są niezawodne. Dla wielu klientów znaczenie ma również fakt, że obudowy urządzeń są estetyczne. Zarówno one, jak i pozostałe elementy produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów, np. stali.

Klimawent produkuje m. in. wentylatory przemysłowe, w tym urządzenia nisko, średnio i wysokociśnieniowe. Ponadto w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się:
-wentylatory promieniowe
-wentylatory osiowe
-wentylatory kanałowe
-wentylatory w wytłumionej obudowie
-wentylatory dachowe
-wentylatory chemoodporne
-wentylatory oddymiające
-wentylatory wysokotemperaturowe

Do zakładów przemysłowych Klimawent dostarcza też odciągi stanowiskowe i specjalne stoły do prac. Przeznaczone są m. in. do spawania i cięcia. Poza wymienionymi urządzeniami dostępne są też odpylacze, maszyny do zbierania farby przy malowaniu natryskowym i separatory oleju. Inne konstrukcje z oferty to odsysacze spalin i urządzenia dla palaczy. Są to kabiny dla palących oraz pochłaniacze dymu tytoniowego.

Do wszystkich urządzeń można dokupić giętkie i sztywne przewody oraz kształtki.

Więcej informacji dotyczących firmy Klimawent i poszczególnych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu oraz innych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe