Klimawent s.a.

Skuteczne oczyszczanie powietrza

Klimatyzacja
ul. Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Klimawent s.a.
ul. Chwaszczyńska 194, 81-571 Gdynia pomorskie
NIP
9581592135
Telefon
Media społecznościowe
Klimawent s.a.

Informacje

Opis działalności firmy Klimawent s.a. w Gdynia
Klimawent to przedsiębiorstwo z Gdyni, założone w 1992 roku. Firma od początku działalności specjalizuje się w produkcji urządzeń filtrowentylacyjnych. Zaopatruje w nie zakłady przemysłowe, biura, warsztaty i inne obiekty. Wśród klientów spółki są podmioty z Polski, Europy, USA i Bliskiego Wschodu.
Produkty i usługi
Czyste powietrze to konieczność, jeśli w pomieszczeniach przebywają ludzie. W zakładach pracy, warsztatach i garażach w powietrzu unoszą się jednak szkodliwe pyły i gazy. Na szczęście firma Klimawent znalazła na to rozwiązanie. Od niemal 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcja i montażem urządzeń filtrujących do powietrza. Urządzenia te są wydajne, pobierają niewiele energii, a ich konstrukcja sprawia, że są niezawodne. Dla wielu klientów znaczenie ma również fakt, że obudowy urządzeń są estetyczne. Zarówno one, jak i pozostałe elementy produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów, np. stali na urządzeniach sterowanych komputerowo. Maszyny CNC umożliwiają precyzyjne cięcie i gięcie elementów i co za tym idzie szybką produkcję.

Klimawent produkuje m.in. wentylatory przemysłowe, w tym urządzenia nisko, średnio i wysokociśnieniowe. Ponadto w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie urządzenia jak:
-wentylatory promieniowe,
-wentylatory osiowe,
-wentylatory kanałowe,
-wentylatory w wytłumionej obudowie,
-wentylatory dachowe,
-wentylatory chemoodporne,
-wentylatory oddymiające,
-wentylatory wysokotemperaturowe.

Do zakładów przemysłowych Klimawent dostarcza też odciągi stanowiskowe i specjalne stoły do prac. Przeznaczone są m.in. do spawania, szlifowania i cięcia. Poza wymienionymi urządzeniami dostępne są też odpylacze, maszyny do zbierania farby przy malowaniu natryskowym i separatory oleju. Inne konstrukcje z oferty to odsysacze spalin i urządzenia dla palaczy. Są to kabiny dla palących, ozonatory oraz pochłaniacze dymu tytoniowego.

Do wszystkich urządzeń można dokupić giętkie i sztywne przewody oraz kształtki.

Dodatkowo firma produkuje systemy do odśnieżania ciężarówek oraz kontenerowe i modułowe strzelnice.

Więcej informacji dotyczących firmy Klimawent i poszczególnych produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu oraz innych usług można się kontaktować telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Klimawent s.a. z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
J
K
Jan Kowalski
Wspaniałe doświadczenie z firmą Klimawent! Znalazłem w nich solidnego lidera w dziedzinie urządzeń wentylacyjnych. Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji wentylatorów, rozwiązań przemysłowych i nawet systemów oczyszczania powietrza. Ich produkty są wysokiej jakości i niezawodne, dzięki zastosowaniu nowatorskich materiałów i profesjonalnemu podejściu. Dodatkowo zapewniają szkolenia personelu, co dodaje pewności w korzystaniu z urządzeń. Polecam Klimawent jako solidnego partnera z bogatym wyborem produktów.

Słowa kluczowe