Q-Hse Dawid Piechowski

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Chylońska 84-86/82, 81-033 Gdynia pomorskie
(18 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Strona www
Telefon
796 616 998

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe. Q-Hse Dawid Piechowski ma swoją siedzibę w miejscowości Gdynia w województwie pomorskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 796 616 998 lub mailową: dawidpiechowski@gmail.com
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Q-Hse Dawid Piechowski. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Chylońska 84-86/82, 81-033 Gdynia.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 54.5455N, 18.45667E. [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Q-Hse Dawid Piechowski.

Opinie

(18 opinii) napisz opinię
C
ChmurSlo
Jestem pod dużym wrażeniem, z jakim podejściem zetknęłam się w tej firmie. Mają bardzo profesjonalną ekipę i znają się na rzeczy. Zdecydowanie, jeśli kiedyś będę potrzebowała ludzi od szkoleń, to zdecyduję się właśnie na was.
P
M
Patrycja Mierniczek
W dzisiejszych czasach ciężko o równie konkretne firmy z zakresu prowadzenia szkoleń. Znają się na tym co robią i doskonale im to wychodzi.
M
Maria
Zleciłam firmie przeprowadzenie szkolenia z Pierwszej pomocy przedmedycznej w moim zakładzie. Chłopaki doskonale przekazali informacje. Jestem bardzo zadowolona, jak i jak i moi ludzie.
G
C
Grażyna Chowaniec
Pomogli nam w otrzymaniu dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem dla instalacji w zakładzie. Wszystko zajęło mało czasu, a cena nie była wygórowana
A
T
Artur Turański
Konkretnie i z przekazem ogromnej ilości wiedzy.
U
K
Ulka kierepka
Wykonują dla nas outsourcing BHP, ponieważ zależy mi na tym, by wszystko w mojej firmie było na jak najwyższym poziomie, a bezpieczeństwo pracowników jest oczywiście kluczową kwestią, więc wszystko na hali musi być odpowiednio zabezpieczone.
U
Ulkak
Wykonują dla nas outsourcing BHP, ponieważ zależy mi na tym, by wszystko w mojej firmie było na jak najwyższym poziomie, a bezpieczeństwo pracowników jest oczywiście kluczową kwestią, więc wszystko na hali musi być odpowiednio zabezpieczone.
D
Dawid
Operaty przeciwpożarowe przeprowadzone na chyba możliwie najwyższym poziomie. Spodobało mi się również podejście do klienta, ponieważ starają się zagwarantować najwyższą jakość i to im się w pełni udaje
A
G
Agnieszka Głąb
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze i z naciskiem na najważniejsze aspekty. Dla mnie to nr. 1 pod względem szkoleń
J
S
Joanna Szymańska
Pomogli nam w otrzymaniu dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem, który był potrzebny dla instalacji w naszym zakładzie. Nie sądziliśmy, że wszystko pójdzie tak sprawnie.
M
Małgorzata
IBP na poziomie, jakiego nawet się nie spodziewałam. Chyba jedni z bardziej doświadczonych pod względem szkoleń z tego zakresu.
E
Ewa
Bardzo przyjemnie się z wami współpracowało. Śmiało mogę powiedzieć, że były to najlepsze kursy, jakie przechodziłam do tej pory.
S
K
Sylwia K
Odbywałam kilka miesięcy temu szkolenie w tej firmie i dzięki niemu udało mi się zdobyć moją obecną pracę. Bardzo rzetelna firma i przede wszystkim konkretnie podchodząca do tematu szkoleń.
K
Kamila
Szkolenia prowadzone w przemyślany sposób. Widać, że zajmują się tym już wiele lat i mają w tej kwestii spore pojęcie.
M
Majk
Jakoś czas temu przechodziłem u nich szkolenie z pierwszej pomocy i zrobiły na mnie spore wrażenie. Głównie dlatego, że dowiedziałem się mnóstwo rzeczy, o których nawet nie pomyślałbym podczas stresowych sytuacji, w czasie ratowania komuś życia.
A
Agata
Naprawdę ciężko o równie interesująco przeprowadzone szkolenia. Nie jest to zwykłe klepanie formułek, dzięki czemu łatwiej jest wszystko zapamiętać.
K
Karol
Gorąco polecam, szkolenia są w przystępnych cenach, a jakość usług, na jakie można w tej cenie liczyć jest atrakcyjna.
R
richi32
Z usług tej firmy korzystaliśmy już kilkukrotnie i jeszcze nie było przypadku, abyśmy się zawiedli. Bardzo profesjonalna postawa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.