Dominium Zarządzanie i administrowanie

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Derdowskiego 7, 81-369 Gdynia pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Dominium Zarządzanie i administrowanie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dominium znajduje się w Gdyni. Firma, której właścicielką jest Izabela Sitarz zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Działa od wczesnych lat 90. XX wieku.
Produkty i usługi
Doświadczenie i znajomość przepisów sprawiają, że pracownicy Dominium nie mają sobie równych w zakresie zarządzanie i administrowania nieruchomościami. Zajmują się zarówno nieruchomościami mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi. Oferta biura obejmuje:
-zarządzanie blokami,
-zarządzanie mieszkaniami na wynajem.
-zarządzanie biurami,
-zarządzanie magazynami.

Sprawy, za które odpowiadają pracownicy Dominium, związane są z księgowością, prawem, budownictwem i zarządzaniem. Przykładem oferowanych usług jest reprezentowanie klientów, np. spółdzielni przed urzędami i sądami. Ponadto firma podejmuje się obsługi bankowo-księgowej, co oznacza, że otwiera rachunki bankowe, pobiera opłaty od mieszkańców i sporządza roczne rozliczenia finansowe. Pracownicy Dominium sporządzają też i opiniują umowy, prowadzą wykaz lokali i najemców oraz zawierają umowy z firmami sprzątającymi, dostawcami mediów i ubezpieczalniami. Na ofertę firmy składają się ponadto sprawy związane z obsługą techniczną budynków, w tym nadzór nad remontami i pracami konserwacyjnymi oraz prowadzenie dokumentacji technicznej budynków.

Pełną ofertę firmy Dominium można poznać dzwoniąc albo pisząc maila. Warto też odwiedzić stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
I
Igor
Pomagają nam w zakresie księgowości, porad prawnych i spraw administracyjnych. Dominium to solidna firma.
A
Aleksander
Specjaliści od zarządzania nieruchomościami. Dominium polecam zarówno wspólnotom, jak i spółdzielniom.
Z
Zenga
Od kiedy Dominium zarządza spółdzielnią mieszkaniową, nie ma już kłopotów ze źle naliczonymi opłatami. Nigdy z niczym nie zalegam, ale skoro wcześniejsza księgowość źle obliczała należności, to później musiałem wyrównywać, a to mi się nie podobało. Teraz jest zdecydowanie lepiej.
K
kris1967
Od roku firma Dominium odpowiada za zarządzanie budynkami naszej wspólnoty mieszkaniowej i muszę przyznać, że dobrze sobie radzi. Odpowiada za wiele czynności, ale dla mnie, jako dla mieszkańca najważniejsze jest, że wszystkie naprawy wykonywane są bardzo sprawnie. Maksymalnie kilka godzin i jest po problemie!