Bogumiła Maćko-Trzpis Neurolog

Neurolodzy
ul. Fleszarowej-Muskat 19/21 m. 5, 81-589 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(5)

Informacje

Firma Bogumiła Maćko-Trzpis Neurolog z siedzibą w miejscowości Gdynia świadczy swoje usługi w branży Neurolodzy.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 501 854... lub mailową: bronek_t@o2.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Bogumiła Maćko-Trzpis Neurolog kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 81-589 Gdynia ul. Fleszarowej-Muskat 19/21 m. 5,.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Bogumiła Maćko-Trzpis Neurolog w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Lekarz , który zna się na swojej pracy . Z serdecznością podchodzi do pacjenta , wytłumaczy i zrobi wszystko by pomóc dziecku . Z ręka na sercu polecam Panią Trzpis jako neurologa dziecięcego .
X
xxx
wspaniały specjalista.."na tzw. oko" powziela podejrzenie guza mozgu u dziecka mojej przyjaciolki...skierowala na badanie dna oka..a potem sprawy ruszyly lawina..guz 4cm na mozdzku..transport do CZD Warszawa..ekspresowa operacja...mozna powiedziec ze dzieki jej diagnozie dziecko zyje i walczy z nowotworem...
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.