Supchron ZUH Jan Rówiński

Wysokiej jakości gazy techniczne oraz gaśnice

Gazy techniczne
ul. Hutnicza 18a, 81-061 Gdynia pomorskie
(7 opinii) napisz opinię
Supchron ZUH Jan Rówiński

Informacje

Opis działalności
Zakład usługowo-handlowy Supchron założyliśmy w Gdyni w 1998 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży gazów technicznych oraz gaśnic. Zapewniamy naszym klientom towar najwyższej jakości. Osobą decyzyjną jest Jan Rówiński.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim kompleksowa oferta pod względem dystrybucji gazów technicznych oraz sprzętu przeciwpożarowego. Nie tylko sprzedajemy gaśnice, ale także zajmujemy się naprawą sprzętu ppoż.
Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- biogon
- korgon
- acetylen
- azot
- tlen

Ponadto możemy zaoferować innego rodzaju gazy techniczne czy też spawalnicze, a także posiadamy szeroki wybór butli gazowych. Jak wspomnieliśmy wyżej, sprzedajemy też gaśnice. Oferujemy gazy techniczne zarówno w małych, jak i dużych butlach. Ponadto, zajmujemy się również wszelkimi naprawami i pracami konserwacyjnymi związanymi ze sprzętem przeciwpożarowym.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę branżową są w stanie zawsze trafnie doradzić i pomóc przy wyborze odpowiedniego produktu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, atrakcyjne ceny oraz krótki czas realizacji zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Supchron prowadzi okresowy serwis sprzętu przeciwpożarowego w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę innym przedsiębiorcom.
R
Rafał
Polecam, dbają o zapewnienie klientowi najlepszej jakości towaru. Można na nich polegać.
P
Paweł
Gazy z Supchronu sprawują się bez zastrzeżeń, już różne kupowałem, wszystko zawsze było, jak trzeba. Porządna firma.
J
Jolanta
Rzetelnie przeprowadzona naprawa sprzętu ppoż., szybko i sprawnie. Jestem zadowolona.
M
Mwecikowski
Już od wielu lat biorę u nich butle z acetylenem do spawania. Jakość tak samo dobra, cena też w porządku, więc jak dla mnie bomba.
F
Franek
Korzystna cena za gazy, dobrej jakości towar. Z pewnością warto.
M
Mirek
Skutecznie sobie poradzili z naprawą sprzętu ppoż. w mojej firmie. Zakupiłem też u nich trzy dodatkowe gaśnice. Udana współpraca, polecam.