Ingaz Samochodowe Systemy Gazowe Bujak Marek

Montaż i serwis instalacji gazowych samochodowych

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Hutnicza 24, 81-061 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(58) 623 34 03
Adres korespondencyjny
ul. Hutnicza 24, 81-061 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Ingaz to firma z Trójmiasta zajmująca się kompleksowymi usługami z zakresu samochodowych instalacji gazowych, a także świadczy usługi wulkanizacyjne. Można u nich także wykupić polisę na ubezpieczenie samochodu. Osobą decyzyjną w firmie jest Marek Bujak
Produkty i usługi
Firma Ingaz specjalizuje się w montażu oraz serwisie samochodowych instalacji gazowych. Samochody napędzane gazem LPG są obecnie coraz bardziej popularne wśród właścicieli aut, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom stale rosnących wymagań naszych Klientów.

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji gazowych, zarówno tych z wtryskiem pośrednim, turbo i wolnossącymi, jak i tymi z wtryskiem bezpośrednim, Fsi ,Tsi oraz Di.

Gwarantujemy fachową diagnostykę pojazdu, a także świadczymy szeroki wachlarz usług serwisowych takich jak m.in. :
- wymiana filtra LPG
- wymiana reduktora LPG
- wymiana wielozaworu LPG
- wymiana zaworu tankowania LPG
- wymiana zbiornika LPG
- wymiana świec zapłonowych
- wymiana przewodów zapłonowych
- montaż i konserwacja lubryfikatorów
W zakresie naszych usług serwisowych są także kompleksowe przeglądy instalacji LPG II generacji oraz przeglądy instalacji sekwencyjnej LPG. Mamy w swojej ofercie także usługi wulkanizacyjne, w związku z czym m.in. zajmujemy się wymianą opon.

Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, która zna się doskonale na systemach instalacji LPG. Błyskawicznie zrobią diagnostykę instalacji, a także skutecznie i fachowo zamontują instalację do samochodu. Wykryją i naprawią wszelkie usterki i awarie związane z instalacjami. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę branżową, a także oferują szkolenia z zakresu montażu i obsługi systemów LPG.

Ponadto firma zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi AC i OC. Współpracujemy z renomowanymi agencjami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu będzie można zapewnić pełną ochronę samochodu w razie awarii lub nieszczęśliwego wypadku.

Zapraszamy do odwiedzenia firmy Ingaz w Gdańsku.
Marki i specjalizacje
Instalacje gazowe, które montujemy posiadają wszystkie niezbędne europejskie i krajowe atesty bezpieczeństwa.
Świadcząc usługi ubezpieczeniowe współpracujemy z takimi agencjami ubezpieczeniowymi jak Proama, Link4, Compensa, Aviva, Gothaer.

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Adam
2019-09-23 08:49:15
Polecam, wszystko działa bez zarzutów