"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Sprzedaż materiałów budowlanych

ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 781 75 40
"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Inbud zlokalizowana jest w Gdyni. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1991 roku. Prowadzimy hurtownię izolacji termicznych.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży izolacji termicznych, w tym izolacji budowlanych oraz technicznych. Współpracujemy z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentów, dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty. W ofercie mamy produkty m.in. z kauczuku syntetycznego, poliuretanu i polietylenu. Sprzedajemy też izolacje z wełny mineralnej, zarówno szklanej, jak i skalnej. Nie zabraknie u nas też akcesoriów montażowych.

Produkty znajdujące się w ofercie firmy Inbud znajdują zastosowanie w instalacjach zabezpieczeń ogniochronnych i instalacjach: solarnych, wody lodowej, klimatyzacyjnych, akustycznych, sanitarnych, grzewczych i chłodniczych. Sprzedajemy je w postaci otulin, kształtek i mat. Mamy je w szerokiej gamie średnic i grubości, a także w zakresie temperatur wynoszącym od -200°C, aż do +1600°C. Posiadają one wymagane w Polsce dopuszczenia i atesty. Ponadto spełniają normy w zakresie izolacyjności termicznej, bezpieczeństwa pożarowego i bezpiecznego montażu.

Dodatkowo oferujemy systemy biernej ochrony przeciwpożarowej i izolacje techniczne. Te ostatnie to: wełna mineralna, poliuretan, polietylen, kauczuk syntetyczny. Izolacje budowlane to maty i płyty z wełny mineralnej do izolacji oraz płyty polistyrenowe i poliuretanowe do izolacji. Natomiast w skład akustyki wchodzi wełna mineralna Wockwool i System K-Fonik.

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową. Pomagamy przy wyborze produktów. Zapewniamy bezpłatne szkolenia i nadzór w zakresie montażu izolacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Inbud.
Marki i specjalizacje
Oferujemy wyroby marek, takich jak: K-Flex Polska, Rockwool Polska, Steinbacher Izoterm, NMC Polska, Folimpex Plus, Paroc Polska, Saint-Gobain Construction Products Polska, M.A.T., Rollfix, Askom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

maty,
NMC,