"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Profesjonalne izolacje akustyczne

ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 781 75 40
"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Inbud zlokalizowana jest w Gdyni. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1991roku. Prowadzimy hurtownię izolacji termicznych.
Produkty i usługi
W bogatej ofercie naszej firmy znajdą Państwo całą gamę izolacji termicznych. Sprzedajemy zarówno izolacje budowlane, jak i techniczne. Oferujemy asortyment renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Dysponujemy wyrobami wykonanymi między innymi z kauczuku syntetycznego, polietylenu i poliuretanu. Mamy też izolacje z wełny mineralnej szklanej lub skalnej. Dodatkowo oferujemy akcesoria montażowe.

Oferowane przez nas artykuły znajdują zastosowanie głównie w instalacjach: solarnych, wody lodowej, klimatyzacyjnych, akustycznych, sanitarnych, grzewczych oraz chłodniczych i zabezpieczeń ogniochronnych. Sprzedajemy wyroby w postaci kształtek, mat i otulin. Mamy je w szerokiej gamie średnic i grubości, a także w zakresie temperatur od -200°C do nawet +1600°C. Mają one wszystkie wymagane w Polsce atesty i dopuszczenia oraz spełniają najwyższe normy w zakresie bezpiecznego montażu, izolacyjności termicznej i bezpieczeństwa pożarowego.

W zakresie akustyki oferujemy klientom wełnę mineralną Wockwool i System K-Fonik. Z izolacji budowlanych oferujemy maty i płyty z wełny mineralnej do izolacji oraz płyty polistyrenowe i poliuretanowe do izolacji. Izolacje techniczne to: poliuretan, polietylen i kauczuk syntetyczny oraz wełna mineralna. Uzupełnienie oferty stanowią systemy biernej ochrony przeciwpożarowej.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Klientomgwarantujemy profesjonalne doradztwo przy doborze produktów. Ponadto mogą liczyć na fachowe, bezpłatne szkolenia i nadzór w zakresie montażu izolacji.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Inbud.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty marek, takich jak: K-Flex Polska, Rockwool Polska, Steinbacher Izoterm, NMC Polska, Folimpex Plus, Paroc Polska, Saint-Gobain Construction Products Polska, M.A.T., Rollfix, Askom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

maty,
NMC,