Horst Okucia i Akcesoria Meblowe Blum

Centrum dystrybucji okuć meblowych

Akcesoria meblowe
ul. Hutnicza 5, 81-061 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Strona www
Telefon
(58) 664 18 14
Horst Okucia i Akcesoria Meblowe Blum

Informacje

Opis działalności
HORST Okucia i Akcesoria Meblowe to wieloletnia działalność prowadzona przez Marcina Włudykę w Gdyni. Naszym Klientom udostępniamy akcesoria meblowe najwyższej jakości. Sprowadzamy okucia od renomowanych producentów.
Produkty i usługi
HORST Okucia i Akcesoria Meblowe to firma, która działa w branży od wielu lat. Siedziba w Gdyni powstała w 2007 roku. Swoje usługi opieramy na współpracy z właścicielami firm i Klientami, którzy zajmują się produkcją mebli lub mają swoją własną pracownię stolarską. Dostarczane przez nas akcesoria meblowe pozwalają im tworzyć nowoczesne i funkcjonalne produkty.

W naszej ofercie znajdują się fronty, półki obrotowe, zawiasy meblowe oraz mechanizmy szuflad. Ponadto sprzedajemy akcesoria takie jak:
- wyposażenie szafek stojących,
- mechanizmy szafek narożnych,
- wyposażenie szafek wiszących,
- systemy regałowe,
- kosze na śmieci,
- żaluzje meblowe,
- maty dekoracyjne,
- uchwyty i profile uchwytowe,
- drzwi przesuwne.

Aby w pełni zadowolić naszych Klientów, oferujemy im współpracę z projektantem, który wykona aranżację kuchni. Wybierze odpowiednie meble i ich wyposażenie. W pełni wykorzysta przestrzeń pomieszczenia. Zapewni funkcjonalność i ergonomię wszystkich elementów.

Służymy również doradztwem i pomocą podczas kupna i montażu wszystkich akcesoriów meblowych.

Zapraszamy do współpracy z firmą Horst Okucia i Akcesoria Meblowe Z Gdyni. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krystian
Bardzo pomocna obsługa. Jeśli ktoś szuka zamka, klamka, zawiasu czy czegokolwiek, co jest z tym związane, to w tym sklepie wszystko znajdzie za jedną wizytą.