Procar

Dokładne mycie auta

Myjnie samochodowe
ul. Hutnicza 8, 81-061 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Procar

Informacje

Opis działalności
Firma Procar istnieje od 2012 roku. Jej siedziba znajduje się w Gdyni. Właścicielem jest Roman Prokopiuk.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo działa jako myjnia samochodowa. Dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu mycie pojazdów jest dokładne i przebiega sprawnie. Oferta obejmuje zarówno myjnie ręczną, jak i automatyczną.

Oprócz tego firma Procar zajmuje się mechaniką samochodową. Realizuje również usługi wulkanizacyjne - oferuje wymianę, naprawę i przechowywanie opon, wykonuje ich konserwację oraz pompowanie azotem.

Warsztat przeprowadza wymianę i kontrolę stanu oleju, kasuje inspekcje olejowe i pomaga w doborze odpowiedniego oleju. Wykonuje takie usługi jak:
- wymiana silników,
- wymiana rozrządów,
- wymiana sprzęgieł,
- naprawa głowic silników,
- naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy,
- naprawa zawieszenia,
- naprawa hamulców.

Firma obsługuje instalacje klimatyzacji, wykonuje diagnostykę, sprawdza szczelność klimatyzacji, zajmuje się jej napełnianiem, dezynfekcją i czyszczeniem. Oferuje naprawę i regenerację turbin, ich czyszczenie oraz diagnostykę.

Świadczy również usługi blacharskie, realizuje naprawy powypadkowe oraz zajmuje się układami chłodzenia oraz elektroniką.

Firma Procar zaprasza do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Nralev
Tak się składa, że ostatnio właśnie zahaczyłem o tę myjnię. Akurat samochód był po wielu kilometrach, więc idealnie trafiłem. Wrażenia same pozytywne :)