Aircomfort

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji

Klimatyzacja
ul. Kapitańska 51, 81-249 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
519 190 737
Adres korespondencyjny
ul. Kapitańska 51, 81-249 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
W Aircomfort zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym montażem rekuperacji. Zajmujemy się tym od 2012 roku i cały czas wzbogacamy swoją wiedzę o kolejne nowinki technologiczne.
Produkty i usługi
Nasze systemy wentylacji mechanicznej pozwalają na duże oszczędności energii elektrycznej. Rekuperacja polega na odzyskiwaniu już wyprodukowanego ciepła, przy jednoczesnej wymianie powietrza na świeże. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, ale także firmach czy innych dużych powierzchniach użytkowych. Dodatkową zaletą rekuperacji jest zniwelowanie wilgoci.

Ponadto zajmujemy się montażem i serwisem pomp ciepła oraz klimatyzacji. Dodatkowo zajmujemy się instalacją systemów centralnego odkurzania, dzięki któremu łatwiej utrzymać porządek w domu czy w przedsiębiorstwie.

Zatrudniani przez nas fachowcy chętnie doradzą na każdym etapie realizacji zamówienia. Szybko i solidnie wykonujemy zlecone prace. Jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która gwarantuje terminowe wykonanie instalacji. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz osób prywatnych.

Zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe