"Gecko"

Informuj, identyfikuj, pakuj. Systemy etykietowania, identyfikacji i łączenia.

Wyposażenie sklepów
ul. Leśna 22 c/4, 81-549 Gdynia pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
502 180 632
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
502180632
586620452
gecko@gecko.pl
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 22 c/4, 81-549 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
PAKOWANIE

Pakowanie towaru na kartach podkładowych opaskami zaciskowymi, skręcaną taśmą, drucikami jest bardzo pracochłonne, a blistry czy opakowania próżniowe są drogie, ciężkie i nie ekologiczne.

Zszywkami Elastic Staple™ Avery Dennison i przy pomocy urządzenia VNS można przymocować towar jednym szybkim ruchem, a mocowanie waży ułamek grama. Dzięki ich elastyczności, zszywek można użyć do pakowania kilku produktów razem np. skarpet, ręczników, do mocowania wieszaków, etykiet do produktu.

Wykorzystaj Plastic Staple™ zamiast metalowych zszywek do zamykania np. woreczków.

Do pozycjonowania produktów w opakowaniu, takich jak lalka, ubranka lub upięcia odzieży aby dobrze wyglądała, jak np. koszula, służą łączniki Micro. Są dyskretne, jak również łatwe i bezpieczne do usuwania.

PRODUKCJA

Łączniki stosowane są w setkach aplikacji spoza przemysłem włókienniczym.

Producenci materacy mogą użyć łączników Extra Heavy Duty T-End zamiast kleju aby połączyć kilka warstw pianki razem. W przemyśle obuwniczym łączniki te wykorzystać można by zwiększyć wydajność, poprawić powtarzalność wykonania i jakość butów.

W przemyśle motoryzacyjnym Buttoneer służy do łączenia gumy, takich jak uszczelki do drzwi, w celu kompresji lub zabezpieczenia przed stykiem z metalowymi elementami.

Do znakowania świeżego mięsa, ryb, drobiu w przemyśle spożywczym wykorzystuje się łączniki Tag Fast ™. Zrobione ze spożywczego nylonu i wyposażone w podwójną łopatkę, dają się łatwo usunąć bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości w żywności.

IDENTYFIKACJA

Istnieje szeroka gama elementów złącznych do znakowania produktów. Większość systemów wykorzystuje narzędzia igłowe do wstrzelenia łącznika w produkt. Do wyboru pozostaje grubość igły, długość i wytrzymałość łącznika.

Łączniki Micro to najmniejsze, najbardziej innowacyjny i technologicznie zaawansowany produkt do znakowania. Igła jest tak cienka, że w większości przypadków pozwala na umieszczenie łącznika gdziekolwiek w ubrania i tkaninach bez uszkodzenia splotu.
Opis działalności
GECKO - przedstawiciel i dystrybutor produktów Avery Dennison Fastener Division, która wprowadziła innowacyjny system plastikowych łączników Swiftach®, umożliwiający przekazanie informacji na temat produktu, jego ceny, instrukcji, a nawet tożsamości marki.
Produkty i usługi
* Zespoły Napędowe SWIFTACH® (SPU)

Urządzenia pneumatyczne. Można wybrać jedną ze wstępnie skonfigurowanych jednostek lub stworzyć własny system, który może być zbudowany i przystosowany do indywidualnych potrzeb.

* Metkownice

Metkownice etykiet.

Do wszelkich zastosowań ręcznych: przyczepiania cen, kodów weryfikacyjnych, datowania - zależnie od potrzeb.

* Plastic Staple

Plastik Staple® idealne do znakowania, parowanie i postarzania jeansu.

* Elastic Staple

Elastic Staple™ Variable Needle System (VNS).

To napędzane pneumatycznie urządzenie może działać jako jednostka samodzielna lub zintegrowane w automatycznej linii pakującej.

* System zawieszek V-Tool

Dzięki zastosowaniu urządzenia, przyspiesz, ułatwia i zmniejsza zmęczenie operatora związane z ręcznym zapinaniem zawieszek.

* Zawieszki ręczne

Doskonałe do etykietowania twardych produktów.

Stosowane wszędzie tam, gdzie identyfikacja przy pomocy wbijanego łącznika i etykiety lub etykiety samoprzylepnej jest niemożliwa lub niepożądana.

* System 1000

1000 metek bez zmiany wkładu.

* Extra Heavy Duty T-End™

Najwyższej wytrzymałości łączniki do szycia obuwia i łączenia warstw materacowych.

System Extra Heavy Duty T-End™ zaprojektowany został aby uprościć proces produkcji przy szyciu oraz montażu obuwia.

Łącznikite wykorzystuje się także w opracowanym systemie do łączenia warstw materacowych.

* Łączniki Specjalistyczne

Zaprojektowane do zadań specjalnych.

* Łączniki Standard

Oryginalny system łącznia SWIFTACH®.

* Łączniki Fine Fabric™

Do tkanin cienkich i delikatnych.

Seria Fine Fabric™ to system do minimalizacji ryzyka powstawania dziur i rozdarć podczas etykietowania tkanin delikatnych i dzianin o średnio ścisłym splocie lub przy etykietach tkanych czy na szwach.

* Łączniki Micro Pin™ / Micro Tach™

Praktycznie niewidoczne i bezpieczne dla klientów.
Igła o niewielkiej średnicy wpina wyjątkowy łącznik T-End (o zakończeniu w kształcie litery T), który mocno i szybko spina przedmioty i jednocześnie daje się łatwo usunąć.
Marki i specjalizacje
Oferta firmy, z którą współpracuję ponad 20 lat, obejmuje szeroką gamę różnego rodzaju łączników i zawieszek do zastosowań ogólnych i specjalistycznych, różnej długości i kolorów oraz metkownice igłowe i inne narzędzia do ich aplikacji. Najszerszą kategorię stanowią łączniki łopatkowe Standard i Fine Fabric™ (do materiałów delikatnych) oraz łączniki specjalne np. haczyki, łączniki podwójne (Loop) i T-End.
Certyfikaty
Naszą ofertę poszerzamy i uzupełniamy produktami innych dostawców z zakresu identyfikacji, informacji i pakowania produktów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce, staramy się zapewnić realizację zamówień w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku produktów specjalnych lub nietypowych dokładamy wszelkich starań aby utrzymać stan magazynowy utrzymać ciągłość dostaw dla naszych stałych odbiorców.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe