Prosta Kostka Agnieszka Lis

Jedyne w swoim rodzaju kosmetyki naturalne!

Wyposażenie salonów kosmetycznych
ul. Lidzka 53, 81-533 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Prosta Kostka Agnieszka Lis

Informacje

Opis działalności
Prosta Kostka to firma mająca swoją siedzibę w Gdyni. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją internetową kosmetyków organicznych. Właścicielem firmy jest Agnieszka Lis.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność skupia się na wyrabianiu i późniejszej sprzedaży kosmetyków, których wszystkie składniki mają organiczne pochodzenie. Stawiamy na całkowitą naturalność i tworzymy nasze wyroby z pasji oraz potrzeby dbania o zdrowie i środowisko.

Proponujemy Państwu między innymi:

- mydła potasowe,
- mydła sodowe,
- hydrolat,
- balsamy do ciała w świecy.

Ponadto możemy zaoferować olejki i masła do ciała, świece sojowe do ciała oraz antyprespiranty. Nasz sklep to również szczotki do masażu, ręcznie robione myjki konopne czy też pędzle do golenia. Polecam kilka rodzajów mydelniczek, wśród których należy wymienić mydelniczki ceramiczne, drewniane oraz bambusowe. Sprzedajemy też słoiki i butelki z ciemnego szkła o różnych pojemnościach.

Możemy zaproponować także masła kakaowe lub shea, wosk pszczeli naturalny oraz szeroki wybór olejków (m.in. migdałowe, kokosowe, rycynowe czy makadamia). Oferujemy sól himalajską, sodę kalcynową oraz glicerynę czy kwas stearynowy.

Prowadzimy też warsztaty z tworzenia kosmetyków oraz przygotowywania domowego SPA.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Magda
Fajny kontakt z właścicielka. Ustaliłam odbior osobisty w miejscu produkcji. Pani jest bardzo elastyczna w tym względzie