Beata Kaiser-Ziorkiewicz Dr. nauk med. specjalista ortodonta

Opieka ortodontyczna dla pacjentów w każdym wieku

Ortodonci
ul. Maszopów 2, 81-574 Gdynia pomorskie
poniedziałek Zamknięte
wtorek 9:00 - 19:00
środa Zamknięte
czwartek 9:00 - 19:00
piątek 9:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 629 41 53
Adres korespondencyjny
ul. Maszopów 2, 81-574 Gdynia pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Gabinet Beaty Kaiser-Ziorkiewicz znajduje się w Gdyni. Dr. nauk medycznych jest specjalistą z zakresu ortodoncji. Ukończyła w 1988 roku Gdańską Akademię Medyczną, a w 1991 roku uzyskała I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. Rok 1994 przyniósł II stopień specjalizacji w ortodoncji. W 2004r. po obronie pracy doktorskiej z ortodoncji Beata Kaiser-Ziorkiewicz uzyskała tytuł dr nauk medycznych.Ortodonta w latach 1988 - 2004 była asystentem i starszym wykładowcą w Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku.
Produkty i usługi
Beata Kaiser-Ziorkiewicz należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego EOS). Ponadto bierze udział w kursach, zjazdach i kongresach ortodontycznych. Do leczenia dzieci, młodzieży i dorosłych ortodonta stosuje różne metody. Proces leczenia składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są konsultacje polegające na badaniu i określeniu wady zgryzu. Zlecane są również zdjęcia RTG i opracowywany jest indywidualny plan leczenia. Drugim etapem jest zaznajomienie pacjenta z planem terapii i przedstawienie mu kosztów leczenia zgryzu. Następnie wdrażane jest leczenie, które polega na dobraniu aparatu ortodontycznego. Pacjenci dowiadują się też jak dbać o aparat. Po założeniu aparatu konieczne jest regularne przychodzenie na wizyty kontrolne, a po zakończeniu leczenia jego utrwalanie. W fazie retencji zakładane są specjalne aparaty stabilizujące. Dzielą się one na stałe i wyjmowane.

Beata Kaiser-Ziorkiewicz leczy wady zgryzu aparatami stałymi lub ruchomymi. Aparaty ruchome są najczęściej używane u dzieci. Pozostałe aparaty są stosowane zazwyczaj u starszych pacjentów. Wśród używanych aparatów ortodontycznych można wyróżnić miniaparaty metalowe, aparaty bezligaturowe Smart Clip, Axis, Damon) oraz aparaty kosmetyczne Radiance i Clarity SL). Używane są też aparaty podniebienne i implanty ortodontyczne.

Ponadto stomatolog świadczy takie usługi ortodontyczne jak:
-leczenie schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych
-przygotowanie do leczenia z użyciem protez
-przygotowanie do leczenia z użyciem implantów zębowych
-leczenie chirurgiczno-ortodontyczne
-leczenie profilaktyczne wad zgryzu

Profilaktyka pozwala na uniknięcie poważnych problemów ze zgryzem, dlatego jest wdrażana szczególnie u dzieci.

Więcej informacji dotyczących leczenia ortodontycznego prowadzonego przez Dr. Beatę Kaiser-Ziorkiewicz można znaleźć na stronie internetowej. Wizyty w gabinecie należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe