Beata Kaiser-Ziorkiewicz Specjalista Ortodonta

Leczenie wad zgryzu

Stomatolodzy i protetycy
ul. Maszopów 2, 81-574 Gdynia pomorskie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa Zamknięte
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 14:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Beata Kaiser-Ziorkiewicz Specjalista Ortodonta
ul. Maszopów 2, 81-574 Gdynia pomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602316972
betair@wp.pl
Gabinet
586294153
http://www.ortodonta.vsp.pl
Beata Kaiser-Ziorkiewicz Specjalista Ortodonta

Informacje

Opis działalności firmy Beata Kaiser-Ziorkiewicz Specjalista Ortodonta w Gdynia
Nazwanym się Beata Kaiser-Ziorkiewicz jestem doktorem nauk medycznych, a moją specjalizacją jest ortodoncja. W 1988 roku ukończyłam Gdańską Akademię Medyczną, a w 1991 roku uzyskałam I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej. W roku 1994 uzyskałam II stopień specjalizacji w ortodoncji. W 2004 roku, po obronie pracy doktorskiej z ortodoncji uzyskałam tytuł dr nauk medycznych. Mój gabinet mieści się w Gdyni.
Produkty i usługi
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Oferuję leczenie wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych z zastosowaniem aparatów stałych lub ruchomych. Moim zadaniem jest leczenie schorzeń stawów skroniowo – żuchwowych oraz kompleksowa profilaktyka wad zgryzu. Zapewniam pełne przygotowanie ortodontyczne do leczenia protetycznego oraz implantoprotetycznego. W zakres usług wlicza się także leczenie chirurgiczno – ortodontyczne. Współpracuję z chirurgiem stomatologicznym, protetykiem, stomatologiem ogólnym dziecięcym, paradontologiem i logopedą.

Etapy współpracy:

- konsultacja ortodontyczna
- przedstawienie planu leczenia i kosztorysu
- przystąpienie do leczenia ortodontycznego
- wizyty kontrolne
- faza końcowa- retencja.

Na każdym w wymienionych etapów Pacjent otrzymuje niezbędne informacje, a w tym szacowany koszt i czas leczenia czy wskazówki na temat odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej podczas całego procesu.

Stosuję aparaty ruchome oraz stałe. Wśród używanych aparatów ortodontycznych można wyróżnić miniaparaty metalowe, aparaty bezligaturowe Smart Clip, Axis, Damon oraz aparaty kosmetyczne Radiance i Clarity SL. Używane są też aparaty podniebienne i implanty ortodontyczne.

Zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Beata Kaiser-Ziorkiewicz Specjalista Ortodonta z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe