East West Plastics sp. z o.o.

Produkcja etykiet na zamówienie

Tworzywa sztuczne
ul. Oficerska 23/5, 81-548 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
East West Plastics sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
East West Plastics to firma z siedzibą w Gdyni. Rozpoczęła działalność w 2015 roku. Specjalizuje się w licznych usługach, w tym w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz wytwarzaniu z nich nowych, użytecznych elementów dla różnych branż. Zlecenia wykonuje terminowo, a ich koszt jest bardzo atrakcyjny.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne znajdują zastosowanie przy produkcji opakowań, części i wielu innych elementów. Zużyte stanowią poważny problem, ale można je przemielić i ponownie użyć. Zajmuje się tym przedsiębiorstwo East West Plastics. Przy użyciu nowoczesnych maszyn pracownicy firmy rozdrabniają pozyskane odpady z takich tworzyw jak PP, PVC, PET, Hips, PC. Powstały granulat używany jest ponownie do produkcji użytecznych elementów. Można do nich zaliczyć:
-części do urządzeń małego AGD,
-części do urządzeń dużego AGD,
-elementów wykorzystywanych w energetyce,
-elementy do elektroniki.

Produkcja obejmuje tworzenie części na specjalne zamówienie oraz wytwarzanie sprawdzonych elementów.

Firma zajmuje się też produkcją etykiet, które drukowane są dwiema metodami: sitodruku i druku cyfrowego. W zakładzie realizowane jest też sztancowanie, srebrzenie, wykrawanie miedzi i laminowanie. Ponadto zakład świadczy usługi montażowe oraz usługi projektowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie East West Plastics i jej ofercie. Więcej uzyskają Państwo dzwoniąc pod podany numer telefonu albo pisząc maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Artur
Zlecenie zrealizowali ekspresowo i za to wystawiam East West Plastics 5.
K
kris1967
Jestem jednym z ich pierwszych klientów i nie zamierzam rezygnować ze współpracy. W zakresie tworzyw sztucznych nie ma lepszej firmy w Trójmieście.
A
Arkadiusz
Produkują elementy z różnych tworzyw sztucznych, w tym zmielonych butelek PET. Uważam, że spełniają swoje zadanie, bo mają odpowiednią wytrzymałość. Polecam zamawianie wEast West Plastics.