A & T Anna Zielińska

Sprzedaż hurtowa i detaliczna okuć fo szaf metalowych

Akcesoria meblowe
ul. Okrzei 5/37, 81-228 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 627 03 08
A & T Anna Zielińska

Informacje

Opis działalności
Firma A&T należy do Anny Zielińskiej i znajduje się w Gdyni. Od 1993 roku zajmujemy się sprzedażą zamków, klamek, zawiasów i profili. Nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów ze Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, Hiszpanii i Turcji. Ofertę kierujemy do właścicieli branż przemysłowych, ale także osób prywatnych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma A&T codziennie dostarcza swoje produkty firmom, które pracują w przemyśle energetycznym, spożywczym, tytoniowym, a nawet farmaceutycznym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło usprawnić wiele procesów dystrybucji. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową. Okucia oraz profile uszczelniające idealnie nadają się także do szafek ubraniowych, gablot, wiat przystankowych, sejfów, kontenerów i szafek depozytowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
- zamki,
- klamki,
- systemy zamykania,
- zawiasy,
- profile uszczelniające,
- galanterie.

Sprzedajemy m.in. zamki ćwierćobrotowe, zamki do drzwi izolowanych oraz mebli i zamki do kufrów motocyklowych. Te produkty są wykonane z plastiku i stali nierdzewnej. Można również zakupić zamki chromowane i malowane proszkowo na czarny kolor. W ofercie znajdują się liczne akcesoria do zamków.

W dziale 'zawiasy' znajdziecie Państwo zawiasy wewnętrzne, zewnętrzne, przykręcane i do spawania. Wykonane z materiałów takich jak aluminium, stal, plastik, czy stal nierdzewna zapewnią wieloletnie użytkowanie.

Udostępniamy także profile okienne i drzwiowe, profile do szyb, profile jedno i dwuskładnikowe, profile specjalne i wiele innych.

Uzupełnieniem oferty są akcesoria do drzwi szaf metalowych, uchwyty, ograniczniki drzwiowe, stopki, czy zatrzaski.

W razie problemu służymy pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. Na naszej stronie internetowej można pobrać katalogi z pełnym asortymentem. Zapraszamy do kontaktu z firmą A&T z Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń