Wioleta Stanisławska Pracownia Projektowa

Projekty domów jedno i wielorodzinnych

Biura projektowe
ul. Oliwkowa 4A/9, 81-589 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wioleta Stanisławska Pracownia Projektowa

Informacje

Opis działalności
Pracownia Projektowa, której właścicielką jest Wioleta Stanisławska, działa w branży od 1997 roku. Siedziba działalności mieści się w Gdyni. Specjalnością zakładu jest projektowanie budowlane.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest projektowanie budowlane. Pracownia Projektowa od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie architektonicznym budynków oraz ich aranżacji. Zakres działań obejmuje przede wszystkim projekty wielobranżowe oraz przebudowę i rozbudowę obiektów istniejących. Ponadto w ofercie znajdują się również między innymi:

- aranżacja wnętrz,
- aranżacja oświetlenia,
- koordynacja wielobranżowa,
- nadzór autorski,
- projekt mebli,
- projekty domów jednorodzinnych,
- projekty domów wielorodzinnych.

Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych architektów, konstruktorów i branżystów, którzy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i z głębokim zaangażowaniem. Pracownia w swojej pracy stara się promować nowoczesne systemy ogrzewania w postaci odnawialnych źródeł energii. Wszystkie projekty tworzone są z myślą o połączeniu niskich kosztów realizacji danego projektu wraz z zastosowaniem ekologicznych materiałów. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń