Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska

Diagnostyka i leczenie zaburzeń mowy

Logopedzi
ul. Olsztyńska 8/2, 81-312 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Logopedyczny Tamara Barcińska

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Tamara Barcińska i od 1994 roku prowadzę gabinet logopedyczny i laryngologiczny. Przyjmuję pacjentów w Gdyni. Przez ponad 20 lat zdobyłam cenne i rozległe doświadczenie logopedyczne, dzięki któremu szybko i trafnie stawiam diagnozy i przeprowadzam skuteczne leczenie. Świadczę kompleksowe leczenie z zakresu zaburzeń mowy.
Produkty i usługi
Oferuję:

• leczenie wad wymowy,
• kształtowanie rozwoju mowy,
• leczenie zaburzeń mowy,
• badania narządów mowy,
• ćwiczenia na poprawę wymowy,
• zabiegi laryngologiczne,
• zabiegi otolaryngologiczne.

W razie potrzeby konsultuję się z innymi logopedami, szanuję wielu współpracowników od których wiele się uczę. W pracy wykorzystuję nowoczesne techniki, które przynoszą widoczne i szybkie rezultaty. Potrafię wykryć wadę wymowy i dobrać odpowiednią metodę leczenia, by się ich pozbyć.

Badam sprawność narządów artykulacyjnych u dzieci. Oferuję pomoc w jąkaniu, opóźnieniach w rozwoju mowy oraz w przypadku braku mowy. Ponadto wykonuję badania słuchu, do których zalicza się audiometria tonalna, tympanometria, badania kierowców oraz zabiegi w zakresie laryngologii.

Służę doradztwem dla rodziców i opiekunów. Zapewniam też porady w związku z późniejszą pracą z dzieckiem w domu. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Cechuję mnie profesjonalizm i sumienność. Zależy mi na Państwa zadowoleniu oraz zdrowiu.

W razie pytań lub w celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu.
Posiadam własną stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń