Kraz Transport, wykopy

Roboty ziemne i usługi transportowe

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. płk. Dąbka 22a/3, 81-107 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(58) 625 35 87
Kraz Transport, wykopy

Informacje

Opis działalności
Kraz to firma z siedzibą w Gdyni. Jej historia rozpoczęła się w 1989 roku, a aktualnie przedsiębiorstwo zajmuje się szerokim zakresem prac z użyciem ciężkiego sprzętu. Roboty wykonywane są przez firmę na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Styn.
Produkty i usługi
Atrakcyjne ceny, terminowość i szeroki zakres prac wyróżniają firmę Kraz na tle konkurencji. Dotyczy to m.in. robót ziemnych prowadzonych z użyciem koparek, spychaczy i ładowarek. Oferta prac ziemnych obejmuje stabilizację gruntów, przygotowanie terenu pod budowę oraz wykonanie wykopów pod fundamenty i instalacje, np. wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Firma oferuje też obsługę komunalnych oczyszczalni ścieków, w tym:
-czyszczenie komór sedymentacji,
-czyszczenie komór biostabilizacji,
-czyszczenie piaskowników,
-czyszczenie komór osadowych,
-czyszczenie poletek osadowych.

Ciężki sprzęt jest przez Kraz używany również do wyburzeń obiektów ceglanych, betonowych i stalowych. Materiały, jakie pozostają po rozbiórkach, takie jak beton są rozbijane i sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą też kupić ziemię ogrodową oraz zamówić jej dowiezienie na wskazane miejsce. Przedsiębiorstwo posiada wywrotki oraz naczepy ciągnione przez ciągniki siodłowe. Można za ich pomocą przewieźć jednorazowo wielotonowe ładunki.

Dodatkowo firma wynajmuje kontenery metalowe na odpady, w tym gruz. Polecane są szczególnie osobom i firmom, które prowadzą prace remontowe.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Kraz oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące prowadzone prace najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Emil
Wyburzenie starego domu poszło im sprawnie. W jeden dzień zburzyli budynek, a następnego dnia wywieźli gruz.
L
Leszek
Szybko, tanio i dokładnie. Teren został przygotowany pod budowę dokładnie tak, jak tego sobie życzyłem.
K
Kajetan
Polecam firmę Kraz. Prace ziemne nie stanowią dla nich żadnego problemu. Wykop wykonali w ciągu jednego dnia.

Słowa kluczowe

gruz,
kraz,