Kraz Transport, wykopy

Kopanie pod fundamenty i instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. płk. Dąbka 22a/3, 81-107 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 625 35 87
Kraz Transport, wykopy

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kraz znajduje się w Gdyni. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1989 roku, a zakres usług obejmuje prace przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego oraz przy zastosowaniu ciężarówek o dużym udźwigu. Właścicielem firmy jest Tomasz Styn. Prace wykonywane są na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak usługi wykonuje firma Kraz. Przedsiębiorstwo dysponuje ciężkim sprzętem idealnym do prac ziemnych. W ramach nich kopie pod fundamenty i instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne, a także stabilizuje ziemię. Koparki i ładowarki służą też do niwelacji terenu, korytowania oraz przygotowywania nieruchomości pod inwestycję. Specjalne wyposażenie pozwala na użycie koparek gąsienicowych w trakcie prac wyburzeniowych. Kraz ma doświadczenie w wyburzaniu obiektów ceglanych i betonowych oraz w rozbiórce konstrukcji stalowych. Gruz, jaki pozostaje po wyburzeniach, jest rozbijany i trafia do sprzedaży. Można go zakupić w atrakcyjnych cenach, tak samo, jak ziemię ogrodową. Dowóz kruszyw i ziemi prowadzony jest z użyciem wywrotek i zestawów składających się z ciągników siodłowych oraz naczep.

Poza wymienionymi usługami firma Kraz oferuje również takie prace jak obsługa komunalnych oczyszczalni ścieków. Zajmuje się takimi robotami jak:
-czyszczenie komór sedymentacji,
-czyszczenie komór biostabilizacji,
-czyszczenie piaskowników,
-czyszczenie komór osadowych,
-czyszczenie poletek osadowych.

Dodatkowo przedsiębiorstwo wynajmuje kontenery o różnej pojemności. Doskonale nadają się do składowania gruzu i innych odpadów budowlanych.

Więcej informacji dotyczących firmy Kraz znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gruz,
kraz,