Patos-Bud Patryk Chrabąszcz

Kompleksowe usługi remontowe.

Wykańczanie wnętrz
ul. Porębskiego 6b/10, 81-185 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Patos-Bud Patryk Chrabąszcz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Patos-Bud znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Specjalizujemy się w usługach remontowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2020 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Patryk Chrabąszcz.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Patos-Bud są kompleksowe usługi remontowe. W naszej ofercie można znaleźć wykończenia wnętrz domów, mieszkań czy biur. Możemy zaproponować układanie glazury i kafelkowanie. Wykonamy również tynki ozdobne.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy szpachlowanie, malowanie oraz tapetowanie ścian i sufitów. Podejmiemy się wykonania ścianek działowych i zabudów karton-gips. Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się montaż sufitów podwieszanych.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Patos-Bud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdańsk, gdański, Gdynia, kartuski, kościerski, nowodworski, pucki, Sopot, starogardzki, wejherowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Juliusz
Bardzo rzetelna, nowoczesna firma budowlana. Dają sobie ze wszystkim radę.
D
Dominik
Znajomy polecił mi ich do wykonania remontu pokoju. Posłuchałem go i wyszedłem na tym bardzo dobrze. W razie potrzeby na pewno jeszcze się do nich zgłoszę.
M
Małgorzata
Wszystko co chciałam - zrobili. Wyburzyli ścianę do kuchni i zrobili studio. Super to teraz wygląda.