Nails&Beauty Professional Agnieszka Robak

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Starowiejska 33, 81-363 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
785 545 704
Adres korespondencyjny
ul. Starowiejska 33, 81-363 Gdynia pomorskie

Informacje

Salony i gabinety kosmetyczne to branża, w której Nails&Beauty Professional Agnieszka Robak prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Gdynia w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: nails.beauty.pro@wp.pl lub telefonicznej 785 545 704 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Nails&Beauty Professional Agnieszka Robak kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 81-363 Gdynia ul. Starowiejska 33,.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Nails&Beauty Professional Agnieszka Robak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
,
3
Kasia , 32 ,Koszalin
Polecam z czystym sumieniem szkolenia u Pani Agnieszki , to duza dawka wiedzy ktora przyda sie w tworzeniu pieknych rzes oraz perfekcyjnych brwi jak spod linijki. Pani Agnieszka byla przy mnie caly czas to zapewnilo mi komfort pracy, wiedzialam gdzie popelniam błąd i na ktorej części swpjej pracy musze pracować dokładniej. Polecam !!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.