"Kadok" Kamil Kieńć

Profesjonalne nadruki na odzieży i produkcja reklam – wysoka jakość, niska cena.

Akcesoria i gadżety reklamowe
ul. Szczecińska 1, 81-326 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(58) 717 41 60
Adres korespondencyjny
ul. Szczecińska 1, 81-326 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Kadok znajduję się w Gdyni. Specjalizujemy się w produkcji materiałów reklamowych oraz nadrukach na odzieży. Osobą decyzyjną w firmie jest Kamil Kieńć. Funkcjonujemy od 2008 roku.
Produkty i usługi
Jako producent wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór usług. Zajmujemy się produkcją reklam zewnętrznych, wykonujemy nadruki na koszulki, a także tworzymy gadżety promocyjne. Wszystkie nasze produkty łączy jedna cecha wspólna – wysoka jakość i trwałość.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad jedenastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie, a także zaufanie wielu zadowolonych klientów, pozwalają nam na zapewnienie o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- zaproszenia
- wizytówki
- ulotki
- plakaty
- fototapety
- obrazy

Możemy także zaoferować produkcję gadżetów reklamowych. Długopisy z logo firmy, notesy czy smycze reklamowe – to tylko część naszej propozycji. Wykonujemy także kubki z logo firmy, a przede wszystkim tworzymy nadruki na odzieży. Współpracujemy z producentami odzieży wysokiej jakości, dzięki czemu mamy kompletną pewność o niezawodności i wytrzymałości naszych produktów.

Tworzymy najrozmaitsze reklamy zewnętrzne. Od oklejania samochodu po banery, kasetony, a także witryny czy tablice. Dodatkowo zajmujemy się także projektowaniem graficznym oraz profesjonalną obróbką zdjęć.

Nasza kadra to wyłącznie wysokiej klasy specjaliści, którzy poprzez wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz nieustannie poszerzaną wiedzę są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń