Gabinet Medycyny Estetycznej,Dermatologii i Alergologii prof. dr hab. med. Romuald Olszański

Rozpoznawanie i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci

Dermatolodzy
ul. Władysława IV 38b/18, 81-361 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet Medycyny Estetycznej,Dermatologii i Alergologii prof. dr hab. med. Romuald Olszański

Informacje

Opis działalności
Gabinet Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Alergologii znajduje się w Gdyni. Należy do prof. dr hab. med. Romualda Olszańskiego. Lekarz jest autorem licznych podręczników i artykułów naukowych oraz przekazuje wiedzę na wykładach. Jedną z jego specjalizacji jest diagnostyka i leczenie dermatologiczne.
Produkty i usługi
Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, paznokci i włosów. Lekarzem, który przyjmuje pacjentów uskarżających się na tego typu problemy, jest prof. dr hab. med. Romuald Olszański. Prowadzi Gabinet Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Alergologii, w którym m.in. diagnozuje pacjentów za pomocą ideodermatoskopii znamion i innych zmian barwnikowych na skórze. Wyniki badań są dla dermatologa podstawą do rozpoczęcia leczenia. Oferta obejmuje:
-leczenie atopowego zapalenia skóry,
-leczenie alergicznych chorób skóry,
-leczenie chorób błon śluzowych,
-leczenie chorób tropikalnych skóry,
-leczenie grzybicy paznokci,
-leczenie grzybicy skóry,
-leczenie łojotokowego zapalenia skóry,
-leczenie łupieżu.

Ponadto prof. dr hab. med. Romuald Olszański leczy łuszczycę, pokrzywkę, wypryski i wypadanie włosów. Może też pomóc w przypadku różowatego i młodzieńczego trądziku i ropnych chorób skóry.

Lekarz zajmuje się również usuwaniem przebarwień, zmian skórnych, np. włókniaków i blizn potrądzikowych. Używa do tego celu elektrokoagulacji, lasera i innych metod.

Może też pomóc w odzyskaniu młodego wyglądu skóry, ponieważ wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zaliczają się do nich mezoterapia, fotoodmładzanie, krioterapia, nieinwazyjny lifting twarzy, a także wygładzanie zmarszczek botoksem i wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Botoks nadaje się też do leczenia nadpotliwości.

Pełna oferta zabiegów i badań wykonywanych przez prof. dr hab. med. Romualda Olszańskiego znajduje się na stronie internetowej, natomiast termin wizyty w Gabinecie Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Alergologii można umówić telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe