Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Stom. Małgorzata Chomacka

Stomatolodzy i protetycy
Wachowiaka 30 lok. 4, 81-418 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
511 301 930
Adres korespondencyjny
Wachowiaka 30 lok. 4, 81-418 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
Prywatna praktyka stomatologiczna powstała w 2005 roku i jest miejscem w którym pacjenci poddawani są leczeniu z zakresu stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej. Poważniejsze zabiegi poprzedzane są diagnostyką, a samo leczenie odbywa się po znieczuleniu pacjenta. Dotyczy to borowania, leczenia kanałowego, a także usuwania zębów. W gabinecie prowadzone są też operacje wszczepiania implantów i usuwania zmian nowotworowych. Lekarz zajmuje się wycinaniem nowotworów warg, jamy ustnej, zatok przynosowych, gardła, a także gruczołów ślinowych. Operacyjnie leczone są również rozszczepy warg i podniebienia oraz usuwane ropnie i czyraki twarzy.
Opis działalności
O zdrowie zębów i całej jamy ustnej trzeba dbać przez całe życie, dlatego w gdyńskim gabinecie lekarz stomatolog Małgorzaty Chomackiej diagnozowane i leczone są dzieci oraz dorośli.
Produkty i usługi
Zdrowe uzębienie to ładne uzębienie, dlatego Małgorzata Chomacka zajmuje się stomatologią estetyczną oraz protetyką. W miejsca po utraconych przez pacjentów zębach wstawia:

* mosty
* wkłady koronowo-korzeniowe
* protezy akrylowe
* protezy szkieletowe

Ponadto stomatolog koryguje kształt zębów kompozytami i nadaje im odpowiedni odcień bieli. Właścicielka gabinetu pomaga ponadto w powrocie do zdrowia osób z chorującymi dziąsłami i takimi przypadłościami jak promienica i aspergiloza. Pomoc uzyskują też ciepiący na przewlekłe zapalenie zatok przynosowych i inne schorzenia w obrębie jamy ustnej i twarzo-czaszki, np. choroby żuchwy igruczołów ślinowych.

Więcej informacji dotyczących gabinetu i zakresu usług medycznych można znaleźć na stronie internetowej, natomiast na wizyty należy rejestrować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń