Anioł Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Organizacja i obsługa ceremonii pogrzebowych

Usługi pogrzebowe
ul. Waniliowa 6, 81-591 Gdynia pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Anioł Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Informacje

Opis działalności
Zakład pogrzebowy Anioł, którego właścicielem jest Seweryn Bielecki znajduje się w Gdyni. Zakład specjalizuje się w pomocy przy organizowaniu pochówku oraz zajmuje się wszystkimi formalnościami.
Produkty i usługi
Śmierć bliskiej osoby jest trudnym czasem dla całej rodziny, w takiej sytuacji ciężko jest myśleć o organizowaniu uroczystości pogrzebowej. Dlatego nasz zakład pogrzebowy wyręczy bliskich w załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności. Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych, w razie takiej potrzeby możemy również zaproponować przewóz międzynarodowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- organizacja ceremonii pogrzebowej,
- przeprowadzanie formalność w urzędach,
- pomoc w uzyskaniu miejsca na cmentarzu,
- kredytowanie kosztów,
- stawianie nagrobków,
- organizacja stypy,
- obsługa ceremonii pogrzebowej.

Zdejmując z Państwa ramion wszystkie te obowiązki, dajemy Państwu możliwość godnego pożegnania się ze zmarłym i spokojnego przeżycia żałoby. Zatrudnieni przez nas pracownicy to ludzie z wysoką kulturą osobistą i empatią, rozumiejący doskonale powagę sytuacji i w spokoju wypełniający swoje obowiązki.

Ponadto zajmujemy się także kremacją osób oraz ekshumacją. Wszytko, odbywa się według obowiązujących przepisów. Zajmiemy się również kosmetyką pośmiertną, oprawą muzyczną ceremonii. Posiadamy sztuczną trawę, windę, baldachim oraz fotografa, który uwieczni przebieg ceremonii na życzenie bliskich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Zakładem Pogrzebowym Anioł w Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
B
Ewelina Brunke
2 dni temu Pełen profesjonalizm!Trudno w słowach wyrazić wdzięczność za tak pięknie przygotowaną ceremonię i oprawę ostatniego pożegnania Naszego Dziadka!Wcześniej korzystaliśmy z innego zakładu wiec mając porównanie z czystym sumieniem bardzo polecamy . Panie Sewerynie z całego serca dziękujemy za wsparcie i obsługę na najwyższym poziomie!
E
ewa
w imieniu mojej mamy dziekuje firmie aniol kompleksowe uslugi pogrzebowe za piekny pogrzeb mojego taty na cm wojskowym oksywie dziekuje
J
Jarek
Smierc taty nastapila w domu .Firme aniol polecila mi kolezanka z czego jestem bardzo zadowolony.W domu panowie wytlumaczyli mi wszystko,zalatwiono nowe miejsce na cmentarzu,zalatwili wszystkie formalnosci.Z ceremoni pogrzebowej jestem bardzo zadowolony .Bardzo dziekuje .Polecam firme Aniol kompleksowe uslugi pogrzebowe z czystym sumieniem.